U14 reprezentacija poražena i od Slovenije

Sve je bilo riješeno u prvoj četvrtini.

U 14 selekcija Hrvatske doživjela je i drugi uvjeljiv poraz na Slovenia Ballu. Nakon Makedonaca bolji od Hrvata bili su i Slovenci koji su slavili 74-53.

Već u prvoj četvrtini otišli su domaćini turnira na visokih i nedostižnih +13 (22-9), Prednost je kontinuirano rasla do zadnje četvrtine u kojoj Hrvatska dolazi do daha i ublažava poraz na ugodnih - 21.

Stjepan Kalamiza je unato činjenici da je izgubio 9 lopti, bio najbolji igrač u hrvatskim redovima. Postigao je 13 poena uz 6 skokova i 4 asistencije. Sa 6 poena i 10 skokova istaknuo se Marko Vučić dok je Stipe Dugančić postigao 11 poena uz 4 skoka

U 18 sati Hrvatska se sastaje s ekipom koja je do sada u našoj skupini pokazala najviše - Rusijom (3 utakmice, 3 pobjede, koš razlika +106).