Jedno od najboljih napadačkih poluvremena u povijesti za Houston Rocketse.

Košarkaši Rocketsa prošetali su se Arizonom. U sastav im se vratio Chris Paul i odigrali su jedno od najboljih napadačkih poluvremena u NBA povijesti. Već na poluvremenu su vodili 90-65, a tih 90 koševa u poluvremenu je izjednačenje drugog najvećeg broja koševa u NBA povijesti. Davnog sedmog studenog 1990. Denver Nuggetsi su u prvom poluvremenu zabili 90 koševa San Antonio Spursima, da bi tri dana kasnije Phoenix Sunsi zabili rekordnih 107 koševa Denveru.

Ovdje možete vidjeti boxscore s te utakmice.

U drugom poluvremenu Rocketsi su malo stali, no na kraju su ipak postigli respektabilna 142 koša. Briljirao je James Harden koji je za 35 minuta postigao čak 48 koševa (12/22 iz igre, 6/11 trica, 18/18 sl.bacanja) uz 7 asistencija i dvije osvojene lopte. Osim Hardena, kod Rocketsa koji su tricu šutirali sjajnih 21/43 istaknuo se Ryan Anderson (24k, trica 6/10), a Chris Paul je  u prvoj utakmici nakon ozljede upisao double-double od  11 koševa i 10 asistencija.

Kod domaćina u svom debiju najbolji centar Greg Monroe (20k, 10/14šut, 11s), a solidni su bili Troy Daniels (23k, 7/13trica) i Devin Booker (18k, 10a).

Dragan Bender ovu će utakmicu htjeti čim prije zaboraviti. Igrao je 22 minute, a nije zabio niti jedan koš uz šut iz igre 0/4. Uhvatio je tri skoka uz tri asistencije.

Harden je sa 31,8 koševa u prosjeku uvjerljivo prvi strijelac lige, a zanimljivo je da na posljednje tri utakmice gađa slobodna bacanja 42/42.