Time-out

Što Svetislav Pešić radi Anti Tomiću nije nam poznato, ali neka mu to radi češće!

Barcelona je u 25. kolu Eurolige na domaćem terenu razbila Crvenu Zvezdu rezultatom 88:54. Posljednji period Barcelona je dobila s 26:5, a jedan od najboljih igrača utakmice bio je Ante Tomić koji je imao potez utakmice, a vjerojatno i cijelog kola.

Bivši hrvatski reprezentativac je na dvije i pola minute do kraja prvog poluvremena silovito zakucao na atraktivnu asistenciju Pau Ribasa, a ujedno je na poster stavio Peru Antića i slomio tablu! Ovakvog Tomića nismo nikada gledali, a od kada je Svetislav Pešić preuzeo klupu Barcelone, Tomić je počeo igrati sve agresivnije, a svaki puta kada je moguće ide na zakucavanje, nema više polaganja lopte u koš.

Tomić je igrao 25 minuta, a za to je vrijeme ubacio 16 poena uz 6 skokova i 4 asistencije. Na kraju utakmice je rekao kako je teško dobiti s 30 razlike nekoga u Euroligi, da su utakmicu dobili obranom i kako mu je ovo prva slomljena tabla u karijeri.