Phoenix i Orlando upisali nove poraze.

Dragan Bender konačno je naštimao ruku i odigrao jednu dobru partiju. Bio je među najboljima kod Sunsa u porazu kod Charlotte Hornetsa. Mario Hezonja je počeo u petorci Magica koji je upisao poraz kod Clippersa zbog loše posljednje četvrtine.

Sunsi su na poluvremenu kod Hornetsa zaostajali s osam poena razlike, da bi Hornetsi pitanje pobjednika riješili odličnom trećon četvrtinom koju su dobili 35:21 za plus 22 uoči posljednjih 12 minuta. Sunsi su dobili posljednju četvrtinu uvjerljivo s 43:28, ali nije bilo dovoljno. Domaćini su slavili s 122:115 na krilima sjajnog Dwight Howarda koji je ubacio 30 poena uz 12 skokova i 4 blokade. Odmah do njega bio je Nicolas Batum s 29 poena, 12 skokova i 7 asistencija. Kod Sunsa koji su igrali bez Devin Bookera i Josh Jacksona, najbolji je bio Troy Daniels s 17 poena, 4 skoka i 3 asistencije. Dragan Bender ubacio je 16 poena uz 3 skoka, a imao je po asistenciju, osvojenu loptu i blokadu za 32 minute provedene na terenu. Iz igre je šutirao 4/8, tricu 3/6, a slobodna bacanja 5/6.

Orlando Magic upisao je novi poraz na gostovanju. Bolji su bili Clippersi s 113:105. Prve tri četvrtine bile su vrlo izjednačene, a u posljednji period Orlando ulazi s vodstvom 89:87. U posljednjoj su četvrtini odigrali jako loše pa Clippersi dobivaju taj period s 26:16 za konačnu pobjedu 113:105. Najbolji su u domaćim redovima bili Lou Williams s 25 poena i dva skoka te Tobias Harris s 21 poenom, 9 skokova i dva asista. Spomenimo i Miloša Teodosića koji je ubacio 15 poena uz 7 asistencija. Kod Orlanda koji je bio bez Aaron Gordona i Evan Fourniera najbolji Jonathon Simmons s 24 poena, 7 asistencija i dva skoka dok je D.J. Augustin ubacio 19 poena. Hezonja je počeo u petorci, igrao je 24 minute, a na koš je uputio svega četiri lopte. Ubacio je 5 poena uz 5 skokova, 4 asistencije, a imao je i jednu osvojenu loptu. Iz igre je šutirao 2/4, tricu 1/2.