Dario Šarić na koš je šutnuo svega dvije lopte. Ivica Zubac dijelio "banane" kao od šale.

Bojan Bogdanović vodio je Utah Jazz do treće pobjede u sezoni. Bili su bolji od Phoenix Sunsa 96:95 (28:21, 18:18, 24:31, 26:25). Dario Šarić nije se baš puno našutirao na koš, a Sunsi su opet pokazali da će biti težak protivnik svima u ovoj sezoni.

Susret Sunsa i Jazzera riješen je u posljednje dvije minute. Prvo je Bogdanović u kontri zabio uz prekršaj i pogodio dodatno slobodno bacanje za vodstvo Jazza 95:92 da bi u idućem napadu tricu pogodio Jevon Carter nedugo nakon što je ušao u igru umjesto našeg Darija i poravnao na 95:95. Donovan Mitchell tada je izgubio loptu na 30 sekundi do kraja, ali tricu kod sunsa promašio je Kelly Oubre Jr. Do kraja je ostalo deset sekundi, a Mitchell je uzeo posljednju loptu i u posljednjim trenucima kreće na ulaz gdje ga 0.4 desetinke do kraja faulira Devin Booker. Mitchell je pogodio prvo i namjerno promašio drugo bacanje za slavlje svoje ekipe.

Najbolji igrač utakmice bio je naš Bojan s 29 postignutih poena (8/13 iz igre, 4/8 trica, 9/9 slobodna bacanja) uz 5 skokova te po dva asista i dvije osvojene lopte. Mitchell je zabio 25, a Rudy Gobert 15 uz 18 skokova. Kod Sunsa Booker 21 uz 3 skoka dok je Oubre Jr. zabio 18 uz po 3 skoka i asista. Dario je za 20 minuta na terenu ubacio 4 poena (1/2 iz igre, trica 1/1, bacanja 1/2) uz 3 asistencije i skok. Utah je na omjeru 3-1, a Sunsi na 2-2.

Odlična i neizvjesna utakmica odigrana je između domaćih Spursa i Portland Trailblazersa, a završila je pobjedom San Antonia 113:110 (19:33, 26:18, 37:20, 31:39). Spursi su odlično krenuli u sezonu i sada su na omjeru 3-0 dok je Portland na 2-2. Malo je falilo da susret ne ode u produžetak jer je trica koju je sa zvukom sirene šutirao Damian Lillard ušla unutar obruča, ali se zarotirala i iscurila. Portland je krenuo odlično u utakmicu i prvu četvrtinu dobio s 14 poena prednosti. Spursi su smanjili do poluvremena na minus šest, a u trećoj su četvrtini potpuno razbili Portland i dobili taj period s 17 poena prednosti za plus 11 uoči posljednje dionice. Portlan je za malo stigao prednost. DeMar DeRozan najbolji kod Spursa s 27 poena i 7 skokova dok je Derrick White ušao s klupe i zabio 21. Luka Šamanić nije ulazio u igru. Kod Portlanda Lillard 28 poena, 9 skokova i 7 asista, CJ McCollum je zabio 27 uz 5 asistencija i 3 skoka dok je naš Mario Hezonja odigrao solidnu partiju, za 19 minuta na terenu je ubacio 8 poena (2/7 iz igre, 2/5 trica, 2/2 slobodna bacanja) uz 6 skokova, a imao je po jednu asistenciju, blokadu i osvojenu loptu.

LA Clippersi su očekivano slavili protiv Charlotte Hornetsa s 111:96 (29:28, 28:26, 29:20, 25:22) a nakon izjednačenog prvog poluvremena, pitanje pobjednika je riješeno u trećoj četvrtini. Kawhi Leonard je bio prvo ime susreta s 30 poena, 7 skokova i 6 asistencija, Lou Williams je zabio 23 uz po 4 skoka i asista. Klupa Clippersa je ubacila 50 poena. Ivica Zubac je startao u petorci i za 20 minuta na terenu ubacio 7 poena (3/5 iz igre, 1/1 bacanja) uz 6 skokova, a imao je čak 5 blokada i jedan asist.

Od ostalih susreta spomenimo kako je Philadelphia preokrenula minus osam kod Atlante na nešto više od četiri minute do kraja, a pobjedu je donio Joel Embiid s dva pogođena slobodna bacanja za 105:103 na kraju. Tricu za pobjedu promašio je legendarni Vince Carter. Hawksi su sada na omjeru 2-1, a 76ersi na 3-0. Embiid je bio prvo ime susreta s 36 poena, 13 skokova, 5 asistencija te tri osvojene lopte dok je Trae Young i u trećem susretu bio prvo ime Hawksa s 25 poena, 9 asistencija i 4 skoka.

Do prve pobjede nakon dva teška poraza došli su i Golden State Warriorsi na gostovanju kod New Orleans Pelicansa. Warriorsi su nakon tri četvrtine imali 24 poena prednosti i konačno su odigrali odličnu obranu za razliku od prva dva susreta. Dojam su pokvarili lošom posljednjom dionicom kada su se opustili i dozvolili domaćinima da ubace 44 poena, ali pobjeda je bez obzira na to bila uvjerljiva, završilo je 134:123 (27:23, 45:32, 31:24, 31:44). Steph Curry je ubacio 26 uz 11 asistencija, 3 asistencije i 3 osvojene lopte, D`Angelo Russell konačno je odigrao onako kako može i zabio 24 uz 8 asistencija i 7 skokova dok je Draymond Green pokazao da može igrati dobro i bez Kevina Duranta i Klaya Thompsona u sastavu, što su mu mnogi govorili. On je upisao triple-double s 16 poena, 17 skokova, 10 asistencija i dvije osvojene lopte. Odličnu partiju je odigrao i Damion Lee koji je ušao s klupe i ubacio 23 poena i uhvatio 11 skokova. Warriorsi su bili bez dva prva centra, Willieja Cauley-Steina te Kevona Looneya i naravno Thomspona dok je Pelicansima nedostajao Zion Williamson kao što je poznato zbog ozljede koljena.

Bucksi su s 129:112 bili bolji od Clevelanda. Dragan Bender opet nije dobio priliku dok na drugoj strani Ante Žižić nije igrao zbog ozljede.