Bojan Bogdanović igra sezonu iz snova, a već je drugi puta ove sezone pogodio šut sa zvukom sirene za pobjedu.

Nakon što je pogodio šut za pobjedu protiv Milwaukee Bucksa, Bojan Bogdanović srušio je i Houston Rocketse. Ubacio je dalekometnu tricu preko Jamesa Hardena i PJ Tuckera za pobjedu njegovih Jazzera u Houstonu s 114:113 (25:33, 29:25, 27:25, 33:30).

Iako je ovo Bojanu bila jedna od lošijih utakmica u sezoni (zabio 8 poena) i gdje je svoje prve poene na utakmici zabio tek u trećoj četvrtini, bio je najbolji baš onda kada je trebalo. Jazzeri su bili u zaostatku skoro cijelu utakmicu u nekoliko navrata treće četvrtine i po 10 i 11 koševa razlike, ali u posljednju četvrtinu ulaze s samo minus dva.

Houston je na 5 i pol minuta do kraja susreta vodio s 100:98, a onda kreće serija Jazzera 9:0. Prvo Donovan Mitchell poravnava da bi Bogdanović ubacio svoju prvu od dvije trice na utakmici za 103:100, Michael Conley je povisio na 105:100, a nakon novog promašaja Rocketsa, Mitchell povisuje na 107:100 na 3 minute do kraja i činilo se da će Utah bez problema doći do pobjede. Rocketsi su smanjili na 107:105 u manje od minutu, a Jazzeri su košem Mitchella na 1:36 do kraja imali 109:105. Harden je smanjio na minus dva na minutu do kraja, a nakon što je Mitchell promašio tricu, Robert Covington pogađa svoj dalekometni ubačaj za vodstvo Rocketsa 110:109. Uslijedio je faul Tuckera što Mitchell pretvara u koševe s slobodnih bacanja za novo vodstvo Jazza 111:110 na 15,6 sekundi do kraja. Lopta je u posljednjem napadu Rocketsa došla u ruke Tuckera koji na 1,6 sekundi do kraja pogađa tricu za 113:111 vodstvo Houstona i kako se činilo pobjedu, a onda se dogodilo ovo:

Bojan je susret završio s 8 poena (2/7 iz igre, trica 2/5, bacanja 2/2), 4 asistencije i 2 skoka, ali njegovu lošiju partiju prebrisala je ova fantastična trica koja im je donijela pobjedu protiv Rocketsa. Jordan Clarkson je ušavši s klupe predvodio Jazzere s 30 poena i 6 skokova u ovom susretu dok je Mitchell ubacio 24 uz 6 asista i 5 skokova, a Rudy Gobert je ostvario novi double-double s 12 poena i 15 skokova. Kod Rocketsa Russell Westbrook 39 poena, 6 skokova i 4 asista, a Harden je došao do triple-doublea s 28 poena, 10 skokova i 10 asistencija.