Razvojna momčad Zadra slavila u Zagrebu.

U derbiju 12.kola Prve muške lige Jazine Arbanasi su kao gosti slavili kod Bosca 89:87. Bila je to utakmica prepuna rezultatskih obrata koju su na kraju u dramatičnoj završnici bolje odigrali gosti i uz pet vezanih koševa Tomislava Buljana stigli do pobjede. Zagrepčani su bolje otvorili utakmicu (18:8), ali su gosti do kraja prve četvrtine zahvaljujući tricama Klarice i Šarca, te poenima Butorca, Horvata i Paponje uhvatili priključak (22:22). Jazine su u završnici druge četvrtine imale +8 (45:37), a na odmoru +4 (47:43). Tricom Luke Kature sredinom treće četvrtine momčad Jakše Vulića je povela 56:53, a imala i +7 (63:56). U posljednjoj četvrtini prava drama. Bosco ulazi s +3 (66:63), a na šest miniuta do kraja ima +6 (75:69). Jazine tada rade preokret, te nakon trica Klarice i Paponje te poena Filipa Vujičića vode 82:77.

Uzvratio je Bosco serijom 7:0 za 84:82. Vujičić je izjednačio, a čovjek odluke je bio spomenuti Buljan koji je prvo zabio tricu za 87:84, a nakon što je istom mjerom uzvratio Luka Krajnović na pet sekundi prije kraja Buljan je zabio pobjednički koš. Pokušao je Katura tricom donijeti Boscu pobjedu ali nije uspio.