VIDEO Hezonja briljirao u nevjerojatnoj utakmici VTB lige, UNICS nakon tri produžetka svladao CSKA

Autor: Saša Ćirić Photo: Euroleague

Triler.

UNICS Velimira Perasovića, Milana Karakaša i Marija Hezonje je sinoć nakon velike borbe u Moskvi svladao CSKA rezultatom 103-105. Zanimljivost ove utakmice je da je odluka o pobjedniku pala tek nakon tri produžetka, a moglo ih je biti i više da nekadašnji zločesti dečko NBA lige O.J. Mayo nije iz teške situacije sa zvukom sirene ubacio za pobjedu gostiju. Hezonja je bio najbolji igrač UNICS-a u nešto manje od 49 minuta provedenih na parketu (31 poen, 10 skokova), dok je drugi najbolji igrač gostujuće momčadi bio John Brown (16 poena, 9 skokova), koji je u igri proveo čak 53 minute!  Kod Moskovljana najistaknutiji su bili Daniel Hackett (33 poena) i Iffe Lundberg (19). Još jedan zanimljiv podatak - osim naše male kolonije iz UNICS-a, Hrvatsku je na ovom dvoboju predstavljao i sudac Tomislav Hordov.