Benderu klupa, Zubac odigrao minutu, Žižiću 14 minuta.

Nakon što je jučer naš Dario Šarić promijenio sredinu u tradeu u kojem su ga Philadelphia 76ersi poslali u hladnu Minnesotu u zapadnu konferenciju, ostali naši košarkaši osim Bojana Bogdanovića imali su utakmice sa svojim momčadima. Dragan Bender opet nije dobio priliku za igru u porazu Sunsa od New Orleans Pelicansa 99:119, a Ivica Zubac ušao je u igru na jednu minutu u pobjedi protiv Sacramento Kingsa 101:86. Cavsi su poraženi u Chicagu, a Ante Žižić i durugu utakmicu u nizu dobio je solidnu minutažu. Najbolji naš igrač prošle noći bio je Mario Hezonja u porazu Knicksa kod vodeće momčadi istoka, Toronto Raptorsa. Dallas je bio uvjerljiv protiv Oklahome, a još jednu odličnu partiju je odigrao Luka Dončić.

New York Knicks (4-9) - Toronto Raptors (12-1) 112:128 (25:25, 28:39, 29:36, 30:28)

Knicksi su u Torontu dobro parirali nešto više od četvrtine i pol, a onda su Raptorsi pobjegli na 11 poena prednosti do kraja poluvremena. U trećoj su četvrtini povisili na plus 18 što je bilo previše za Knickse koji su zpisali svoj deveti poraz. Toronto je s 12 pobjeda i porazom najbolja momčad lige trenutno. Pascal Siakam najbolji kod Raptorsa s 23 poena dok je OG Anunoby zabio 16. Tim Hardaway Jr. najbolji kod Knicksa s 27 poena i 4 skoka, Enes Kanter je zabio 15 uz 15 skokova od čega je čak 9 skokova bilo napadačkih. Hezonja je igrao 21 minutu, a za to je vrijeme ubacio 13 poena (6/8 iz igre, tricu nije šutirao, slobodna bacanja 1/1) uz 5 skokova i asist.

Cleveland Cavaliers (1-11) - Chicago Bulls (4-9) 98:99 (23:37, 30:16, 24:26, 21:20)

Bullsi su protiv Cavsa već nakon prve četvrtine pobjegli na 14 poena prednosti, ali kako su došli do prednosti, tako su je brzo i prosuli u drugoj četvrtini pa se na odmor otišlo rezultatom 53:53. Drugo poluvrijeme bilo je neizvjesno do samog kraja. Chicago je na 1:45 do kraja imao pet poena prednosti, a onda je Cavse u igru vratio Rodney Hood koji s četiri vezana poena smanjuje na 98:99, a do kraja su preostale 73 sekunde. u tom vremenu niti jedna momčad nije uspjela postići koš, Cavsi su imali dvije prilike na kraju da dođu do pobjede, ali Collin Sexton je prvo promašio polaganje, a nakon što je skočio u napadu, njegov drugi promašaj blokira Jabari Parker. Thristan Thompson najbolji kod Cavsa s 22 poena i 12 skokova, Sexton je ubacio 20 uz 4 skoka i 3 asista, a Hood 20 uz po dva skoka i asista. Zach LaVine predvodio Bullse s 24 poena, 8 skokova i 5 asistencija.

Oklahoma City Thunder (7-5) - Dallas Mavericks (4-8) 96:111 (22:23, 23:34, 25:25, 26:29)

Mavericksi su na pogon sjajnog Luke Dončića slavili protiv Oklahome koja je bila u nizu od sedam uzastopnih pobjeda. Nakon prve četvrtine utakmica je bila u egalu, ali Dallas je tada preko Dončića pobjegli na 12 poena prednosti nakon prvog poluvremena. U drugom su stalno bili u prednosti i nisu dopustili Thunderu da se približe ili ozbiljnije zaprijete. Luka Dončić vodio je Maverickse s 22 poena, 8 asistencija i 6 skokova dok je J.J. Barea zabio 21 uz 5 asistencija i 3 skoka. Paul George zabio je 20 uz 13 skokova i 6 asistencija, isti broj poena i skokova imao je Steven Adams, a Dennis Schroder zabio je 19 uz 6 skokova i 3 asistencije.