Lakersi su poraženi od Bucksa u produžetku, a Zubac je na najbolji mogući način iskoristio minutažu.

Los Angeles Lakersi poraženi su u vrlo neizvjesnom susretu od Milwaukee Bucksa s 124:122 nakon produžetka. Lakersi su skoro preokrenuli veliki zaostatak, ali na kraju ipak nisu uspjeli.

Bucksi su na krilima tri vrlo raspoložena igrača nakon prve četvrtine u Los Angelesu imali pet poena prednosti. Do poluvremena su povisili na 11 koševa viška. Nisu gosti posustali niti u trećem periodu u kojem su došli do 14 poena prednosti. Lakersi su u posljednjoj dionici konačno zaigrali puno bolje, posebno u obrani te su u tom periodu primili samo 15 poena, postigli 29 i odveli utakmicu u produžetak. Utakmicu je u produžetak odveo Julius Randle polaganjem na minutu i pola do kraja utakmice. U posljednjih 90 sekundi nije bilo koševa te se ušlo u dodatnih pet minuta s puno boljom igrom Bucksa koji su krenuli serijom 11:2 i poveli 121:112. Uzvratili su Lakersi serijom 8:0 i došli na 121:120 na 49 sekundi do kraja, a više mirnoće i prisebnosti na samom kraju imali su gosti koji su slavili s 124:122. Kyle Kuzma je predvodio Lakerse s 27 poena, 12 skokova i 76 asistencija, Brook Lopez je ubacio 20, Julius Randle 18 uz 10 skokova. Ivica Zubac je igrao svega 11 minuta, a za to je vrijeme ubacio čak 16 poena uz 5 skokova. Iz igre je šutirao 6/9, a slobodna bacanja 4/5. Kod Bucksa najbolji Eric Bledsoe s 39 poena, 6 asistencija i 3 skoka, Khris Middleton je ubacio 28 uz 5 asista i 4 skoka, a Giannis Antetokounmpo 27 uz 16 skokova i 4 asistencije.

Phoenix Sunsi su imali 17 poena prednosti na poluvremenu kod Rocketsa, a u posljednju su četvrtinu ušli s plus 11, ali nije bilo dovoljno. Rocketsi su preokrenuli i slavili s 104:103, a pobjedničku tricu na tri stotinke do kraja zabio je Gerald Green. Josh Jackson je kod Sunsa ubacio 27 poena uz 6 skokova, a Troy Daniels 23. Dragan Bender je za 17 minuta ubacio 7 poena uz dvije asistencije, skok i blokadu.

Dario Šarić i Mario hezonja odigrali su loše partije. 76eri su slavili protiv Hawksa s 101:91, a Dario je za 25 minuta ubacio 6 poena uz 4 skoka i 3 asistencije i dvije osvojene lopte. Iz igre je šutirao 2/10 od toga tricu 2/7.

Orlando je poražen na domaćem terenu od Bullsa s 90:82. Hezonja je u susret krenuo dobro, a u prvih 8 minuta na terenu je ubacio 5 poena, ali u preostalih 17 minuta nije postigao više niti jedan poen. Imao je i 4 skoka, dvije osvojene lopte, asistenciju i blokadu. Iz igre je šutirao 2/8, a od toga mu je trica bila 1/7.