Za Hezonju travanj počeo dobro.

Susret dvije najgore momčadi istoka pripao je Atlanti koja je unatoč pobjedi ostala posljednja na istoku s istim brojem pobjeda i porazom više od Orlando Magica.

Hawksi su već nakon prvog poluvremena imali 13 poena prednosti, ali se Magic vratio u trećoj četvrtini na samo minus pet. Nakon što su u posljednjoj dionici poslije trica Hezonje i D.J. Augustina "mađioničari" prišli na 79:77 na sedam minuta do kraja, činilo se kako ćemo gledati neizvjesnu završnicu, ali Hawksi su zaigrali puno bolje i pobjegli na dvocifrenu razliku te smo bili lišeni svake neizvjesnosti. Na kraju pobjeda Hawksa 94:88 na krilima Tyler Dorseya koji je ubacio 19 i Dewayne Dedmona koji je ubacio 17 uz 10 skokova i 3 asista. Kod Magica najbolji D.J. Augustin s 20 poena i 7 skokova, Nikola Vučević zabio je 10 uz 14 skokova dok je Hezonja za 27 minuta ubacio 14 poena uz 3 osvojene lopte, 2 skoka, a imao je i jednu blokadu.