Sunsi upisali novi poraz, a Bender novu dobru partiju.

Phoenix Sunsi poraženi su na domaćem terenu od Charlotte Hornetsa rezultatom 115:110, a Dragan Bender bio je jedan od najboljih igrača Sunsa.

Iako je Phoenix dobio prve dvije četvrtine i na poluvremenu imao 11 poena prednosti, a nakon trećeg perioda plus osam, to nije bilo dovoljno da konačno ostvare pobjedu. Hornetsi su dobili posljednju četvrtinu s uvjerljivih 29:16 te su minus osam pretvorili u plus pet na kraju susreta za nastavak lošeg niza Phoenixa koji su u posljednjih deset utakmica upisali dvije pobjede.

Bender je opet počeo u petorci, igrao je 26 minuta, a za to je vrijeme ubacio 18 poena uz 5 skokova, a imao je i jednu asistenciju. Iz igre je šutirao 7/9, od toga tricu 4/6. Josh Jackson ubacio je 23 uz 5 skokova, TJ Warren 21 poen, a Devin Booker 18 uz 9 asistencija i pet skokova. Kod Hornetsa najbolji Nicolas Batum s 22 poena, 5 asistencija i 4 skoka, Dwight Howard je ubacio 18 uz 14 skokova, 3 blokade, 3 osvojene lopte i dvije asistencije dok je Kemba walker također ubacio 18 uz 5 asistencija i dva skoka.

Utakmica dana igrana je u Bostonu gdje su Celticsi košem Al Horforda sa zvukom sirene slavili protiv Portlanda s 97:96. Boston je preokrenuo minus 16 s poluvremena iako su igrali bez Kyrie Irvinga, Marcus Morrisa i Marcus Smarta. Povukao je Horford koji je ubacio 22 poena uz 10 skokova, 5 asistencija i dvije blokade, rookie Jayson Tatum zabio je 17 uz 5 asistencija, a Jaylen Brown 16 uz  6 skokova i 4 asistencije. Kod Portlanda najbolji CJ McCollum s 22 poena, 3 skoka, 2 asista, Damian Lillard zabio je 21 poen uz 9 asistencija i 6 skokova, Maurice Harkless 19 uz 8 skokova, a Jusuf Nurkić 14 poena, 8 skokova, 2 asista i dvije blokade.

Lakersi su iznenadili Thunder u Oklahomi s 108:104 te nastavili njihov niz loših rezultata, Bucksi su slavili kod Netsa s 109:94, Atlanta je u New Yorku iznenadila Knickse s 99:96, a Toronto je bio uvjerljiv protiv Grizzliesa s 101:86.