Ivica Zubac prosjedio je još jednu utakmicu Lakersa.

Indiana Pacersi poraženi su u Houstonu zahvaljujući odličnoj drugoj četvrtini Rocketsa, a naš je Bojan Bogdanović bio najbolji igrač Pacersa u ovoj utakmici. Knicksi su nakon gostovanja u Torontu, igrali i drugu utakmicu u dva dana, a upisali su još jedan poraz. Bolji u Madison Square Gardenu bio je Orlando Magic. Mario Hezonja bio je među najboljim igračima Knicksa protiv svoje bivše momčadi, a potpuno je zakazala cijela prva petorka. Lakersi su slavili na domaćem terenu protiv Atlante 107:106, a utakmicu je odlučio Tyson Chandler koji je blokirao polaganje za pobjedu Traea Younga. Ivica Zubac nije igrao...

Indiana Pacers (8-6) - Houston Rockets (5-7) 103:115 (31:32, 23:44, 27:26, 22:13)

Indiana je nakon prve četvrtine bila na minus jedan kod Houstona, a onda je proradila "teška artiljerija" Rocketsa koja je pregazila goste u drugom periodu. Taj period su Rocketsi dobili s 21 razlike, a tu su prednost održavali tijekom trećeg perioda. Pacersi su tek u posljednjoj dionici ublažili poraz. Iako je Victor Oladipo zabio najviše kod Pacersa 22 uz 10 skokova i 7 asista, prvo ime Indiane bio je Bogdanović s 20 poena (6/11 iz igre, 3/5 trica, 5/5 slobodna bacanja), 6 skokova i 6 asista. Oladipo je šutirao vrlo loše, pogodio je tek 7 od 24 lopte i 3 od 10 ispucanih trica. James Harden bio je nezadrživ kod Rocketsa, ubacio je 40  uz 9 asistencija i 7 skokova dok je Chris Paul zabio 26 uz po 5 skokova i asista. Kako sada stvari stoje, Carmelo Anthony je bivši u Rocketsima, klub i igrač razgovaraju o njegovoj ulozi i sudbini u momčadi.

Orlando Magic (6-7) - New York Knicks (4-10) 115:89 (30:10, 35:30, 22:20, 28:29)

Utakmica Magica i Knicksa bila je riješena u prvoj četvrtini. Orlando je razbio Knickse s 30:10 u tom periodu i tu je pitanje pobjednika bilo skoro pa riješeno. Katastrofalnu utakmicu odigrala je prve petorka Knicksa koja je postigla ukupno 20 poena, najviše Tim hardaway Jr. koji je zabio 7 poena uz 6 skokova , a iz igre je šutirao 2/12. Zato niti ne čudi ovako katastrofalna prva četvrtina. Enes Kanter još je jednom pokazao da bi trebao biti startni centar Knicksa, a ne rezerva s klupe, on je u 26 minuta zabio 16 uz 15 skokova, rookie Kevin Knox je ubacio 17, a naš Hezonja 12 poena (3/9 iz igre, 2/3 trica, 4/6 slobodna bacanja) uz 5 skokova, a imao je po jedan asist i blokadu. Terrence Ross s 22 poena najbolji kod Magica, Nikola Vučević je zabio 21 uz 14 skokova.