Marko proživljava drugu "mladost".

Marko Popović nastavlja briljirati u Španjolskoj za Montakit Fuenlabradu koja je ostvarila novi trijumf na gostovanju kod Veljka Mršića i njegovog RETAbet Bilbaa.

Fuenlabrada je slavila s 83:77, a Popović je na terenu proveo nešto više od 26 minuta, ubacio je 25 poena uz 4 asistencije i dva skoka uz valorizaciju 28. Marko je za dva poena šutirao 4/4, za tri poena 4/9, a slobodna bacanja 5/8. Bilbao je uspio doći na 75:78, ali tada Popović na nešto manje od minutu do kraja postiže tricu s devet metara koja je riješila pitanje pobjednika. Pop je ove sezone na prosjecima od 14.7 poena, 2.7 asistencija i 2.3 skoka. Prosječna valorizacija po utakmici mu je 14 bodova, a njegova Fuenlabrada se trenutno nalazi na šestoj poziciji Endesa lige, ali uz isti omjer kao i trećeplasirana Barcelona, četvrta Unicaja i peta Baskonia, a samo pobjedu manje od drugoplasirane Valencije. Dodajmo kako se ekipa Fuenlabrade ravnopravno nosi s puno bogatijim momčadima koje su ispred njih na ljestvici te igraju Euroligu. Mršićev Bilbao nalazi se pri dnu s šest pobjeda i 13 poraza, dvije pobjede više od zone ispadanja.