Solidna partija Babe nakon povratka od lakše ozljede.

Inidiana je bila uvjerljiva protiv Milwaukee Bucksa, a slavili su rezultatom 109:96 na krilima odlične momčadske igre.

Pacersi su već do poluvremena pobjegli na 26 poena prednosti i tu su razliku bez problema održavali kroz treću četvrtinu. Bucksi su uspjeli ublažiti poraz u posljednjoj dionici kada su na terenu bile rezerve.

Bogdanović je u povratničkom susretu odigrao 21 minutu, a za to je vrijeme postigao 11 poena uz 4 asistencije i 2 skoka, šutirao je 4-7 iz igre, od toga tricu 1-3 dok je oba slobodna bacanja pogodio. Indiana je imala čak 7 dvoznamenkastih strijelaca, a najefikasniji je bio Domantas Sabonis koji je ušao s klupe i ubacio 17 uz 10 skokova i 3 asistencije.

Spomenimo i derbi večeri u kojem je Minnesota razbila Cleveland rezultatom 127:99. Katastrofalno je odigrala prva petorka Cavsa u kojoj je LeBron James ubacio svega 10 poena uz 8 skokova i 5 asista, nitko drugi nije zabio više od 9 poena koliko je dao Isiah Thomas, a ukupan broj poena prve petorke bio je 28. Jeff Green je ušao s klupe i ubacio 22, a Kyle Korver 19. Kod Minnesote Andrew Wiggins 25 uz 6 skokova dok je Jimmy Butler zabio 21 uz 9 asistencija i 8 skokova.

Od ostalih rezultata spomenimo pobjedu Raptorsa tek nakon produžetka protiv Netsa 114:113. Houston je slavio kod Bullsa 116:107 dok su Pelicansi s 112:109 bili bolji od Pistonsa. San Antonio je slavio na gostovanju kod Kingsa 107:100 dok su Warriorsi bili bolji od Denvera s 124:114 u susretu u kojem je Steph Curry ubacio 32 poena uz 9 asistencija, a Nikola Jokić ostvario triple double s 22 poena 12 skokova i 11 asistencija. Clippersi su zadali i drugi poraz Atlanti u dva dana u Los Angelesu. Nakon što su ih razbili Lakersi, noćas su ih teškom mukom dobili i Clippersi s 108:107.