VIDEO - Split u Čačku u završne dvije i pol minute ispustio +11, Novaković zabio u zadnjoj sekundi za pobjedu Borca

Autor: Z.D. Photo: Borac Mozzart - Duško Radišić

Još se nismo oporavili od poraza Zadra od Budućnosti...

Dvije i pol minute prije kraja susreta u Čačku u susretu 11. kola ABA liga Split je imao 11 poena prednosti (78-89), 45 sekundi prije završetka bio je na ugodnih 82-89 da bi na kraju tricom Novakovića u samoj završnici utakmice slavio Borac 90-89.

Splićani su bili na pragu velikog gostujućeg uspjeha koji bi im olakšao daljnju borbu za ostanak u ABA ligi, a onda im se dogodila žuta minuta i sve je otišlo u nepovrat.

Tako je sjajna utakmica Dominika Mavre (22 poena, 10 asistencija, 7 skokova) pala u sjenu šokantnog poraza.

Uz Mavru istaknuli su se i Shorter sa 16, Sullivan s 15 te Kalajžić i Nelson s po 11 poena.