Autor: Novi list Photo: KK Ribola Kaštela

Štembergerovih 37 poen nije bilo dovoljno

Košarkaši 'Kvarnera 2010' doživjeli su prvi poraz ove sezone. Riječani su na Trsatu poraženi u produžetku od 'Ribole Kaštela', javlja Novi list

U tvrdoj i neizvjesnoj utakmici Riječani su se krajem treće i početkom četvrte dionice odvojili na 67:54 u 32. minuti, ali se do 40 minute ta prednost istopila pa su gosti tricom Delaša 18 sekundi prije kraja i poveli (69:71).

Produžetak je Riječanima donio Elham Jashari pogodivši dva slobodna bacanja pet sekundi prije kraja (71:71).

Izjednačena utakmica nastavila se i u dodatnom vremenu, utakmicu su gosti u svoju korist okrenuli u posljednjoj minuti.

Siniša Štemberger pokušao je tricom osam sekundi prije kraja vratiti prednost na stranu domaćina, ali prvi strijelac večerašnje utakmice u tome ipak nije uspio.

Štemberger je utakmicu okončao sa 37 poena (šut 10-20) uz šest skokova, goste su predvodili Delaš i Svalina sa po 23 poena.

KVARNER 2010 – RIBOLA KAŠTELA 83:85 (OT)(23:24, 17:20, 21:10, 10:17 – OT 12:14)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 50.Suci: Đuraki, Žagar, Koraca

KVARNER 2010: Štemberger 37, Delpin 2, Jadrijev 13, Cvitković 4, Guštin 6, Jashari 10, Krstinić 1, Krulčić, Vranković, Perković 10, Kolić, Drljača. Trener: Goran Šućurović

RIBOLA KAŠTELA: Rašetina 2, Galić 8, Delaš 23, Krešić 10, Svalina 23, Vidović 9, Sanader, Murko, Markota, Perkušić 8, Marasović, Elez 2. Trener: Damir Rančić