Bogdanović solidan u pobjedi protiv Atlante. Danas u 23 sata na rasporedu je duel između Darija Šarića i 76ersa protiv Marija Hezonje i Magica.

LA Lakersi bili su uvjerljivi protiv Dallas Mavericksa, a svoje minute opet je dobro iskoristio Ivica Zubac. Bojan Bogdanović solidno je odradio utakmicu protiv Atlanta Hawksa koju su Pacersi lagano dobili. Dragan Bender odigrao je lošu utakmicu za Sunse u porazu od LA Clippersa.

LA lakersi riješili su susret protiv Mavercksa već u prvom poluvremenu. Nakon prvog perioda bilo je plus 15, a na poluvremenu plus 22. Lakersi su u drugom dijelu zadržali stečenu prednost i slavili s 124:102 na krilima Julius Randlea koji je ostvario triple-double s 18 poena, 13 skokova i 10 asistencija. Isaiah Thomas je ubacio 17 uz 4 asista, a Ivica Zubac je u samo 18 minuta na terenu ubacio 14 poena uz 6 skokova uz šut iz igre 6/7 i slobodnih bacanja 2/2. Ovo mu je već drugi susret u nizu s dvoznamenkastim brojem poena. Prije ALL-STAR utakmice je u 20 minuta Minnesoti ubacio 19 poena uz 11 skokova.

Indiana je bila uvjerljiva protiv Atlante s 116:93, a do pobjede je Pacerse predvodio Domantas Sabonis s 21 poenom i 13 skokova dok je Thaddeus Young ubacio 20 uz 4 skoka. Victor Oladipo je bio svestran s 14 poena, 9 asistencija i 7 skokova dok je Bojan Bogdanović ubacio 12 uz 3 skoka uz šut iz igre 4/9, promašio je sve tri trice, a sva je četiri slobodna bacanja pogodio.

Clippersi su razbili Sunse već u prvoj četvrtini s 40:18, a razliku su do poluvremena povisili na plus 29. Phoenix je drugo poluvrijeme dobio dvoznamenkastom razlikom, ali svejedno su izgubili s uvjerljivih 128:117. Kod Clippersa je opet briljirao Lou Williams koji je ušavši s klupe ubacio 35 poena uz 4 asista i 3 skoka dok je Tobias Harris zabio 30 uz 12 skokova i 4 asistencije. Kod Sunsa najbolji Devin Booker i TJ Warren s po 27 poena. Bender je počeo u petorci, igrao je 29 minuta, a za to je vrijeme ubacio 3 poena uz 7 skokova, dvije blokade te po asist i osvojenu loptu. Opet ga nije slušao šut, pogodio je jednu od šest lopti iz igre, a sve tri trice je promašio, slobodna bacanja gađao je 1/2.

James Harden je u derbiju dana odveo Houston do 11. pobjede u nizu. U pobjedi protiv Minnesote ubacio je 31 poen uz 9 asistencija dok je Clint Capella zabio 25 uz 11 skokova. Kod Minnesote najbolji Andrew Wiggins 21 poenom i 4 skoka dok je Karl Anthony-Towns ubacio 18 uz 13 skokova i 3 asistencije. Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Houston je ključnu razliku napravio u trećoj četvrtini te na kraju slavio s 120:102.

San Antonio je unatoč odličnoj utakmici LaMarcus Aldridgea koji je ubacio 38 poena uz 5 skokova izgubio od Denvera s 122:119 kod kojeg je već treću utakmicu u nizu Nikola Jokić ostvario triple-double s 28 poena, 11 skokova i 11 asista.

Odličnu utakmicu gledali smo u New Orleansu gdje su Pelicansi u drami nakon produžetka košem Jrue Holidaya slavili protiv Miami Heata s 124:123. Anthony Davis opet je odigrao "monstruoznu" utakmicu, ubacio je 45 poena uz 17 skokova, 5 blokada, 5 osvojenih lopti i dvije asistencije. Holiday je u produžetku na sedam sekundi do kraja postigao koš za pobjedu, a Dwayne Wade je na drugoj strani promašio u posljednjem napadu Heata, kao i Josh Richardson koji je pokušao tip in-om popraviti promašaj. Holiday je ubacio 29 poena uz 9 asistencija i 7 skokova, a odličan je s klupe bio i Ian Clark s 21 poenom  i 4 skoka. Kod Heata je Goran Dragić ubacio 30  uz 9 skokova i 8 asistencija, Hassan Whiteside je ubacio 19 uz 16 skokova, a Wade 16 uz 5 skokova.

U produžetak je otišla i utakmica Raptorsa i Bucksa, a slavio je Milwaukke s 122:119, Charlotte Hornetsi su bili bolji od Wizardsa s 122:105, a Cleveland je na krilima LeBron Jamesa i njegovog triple-doublea (18 poena, 14 skokova, 11 asistencija) bio uvjerljiv s 112:89 kod Memphisa. Boston je s 110:98 slavio protiv Detroita, a Portland s 100:81 protiv Jazzera.