Vukovi ne mogu skakati

Melvin je novom izvrsnom partijom pokazao da je veliko pojačanje.

Cibona je poražena u razigravanju za plasman na Superkupu Jadranske lige protiv Partizana rezultatom 76-83. Iako su na krilima Amerikanaca Melvina i Halla poveli s čak 12-0, to im na koncu nije bilo dovoljno. Cibona je vodila 17-8 u šestoj minuti, no onda je primila seriju 0-13 kojom se beogradski sastav vratio u egal. Nastavak je protekao u izjednačenoj borbi dvoje podjednakih protivnika. Cibona, koja je nastupila bez kapetana Marina Rozića, sve je stavila u ruke fantastičnog Clevelanda Melvina koji je na najbolji način iskoristio izostanak Novice Veličkovića i napunio koš Partizana. Sve do pet minuta prije kraja semafor je pokazivao izjednačen rezultat (72-72), a onda je momčad Mute Nikolića napravila seriju 2-11 i riješila pitanje pobjednika. Melvin je polaganjem četiri sekunde prije kraja uspio tek ublažiti poraz.

Crno-bijele je do pobjede predvodio njihov Amerikanac Williams-Goss koji je zabio čak 30 poena, tome dodavši šest skokova i četiri asistencije, dok su po 13 dodali kapetan Marinković i novopridošli Čakarević. Najbolji u redovima Vukova bio je Cleveland Melvin koji je uz 25 koševa uhvatio nevjerojatnih 17 skokova za valorizaciju 40. Melvin je pravio nered u reketu beogradskog sastava, no bez pomoći suigrača nije uspio zatvoriti defanzivni skok što su koristili Čakarević i posebno Gavrilović koji su zajedničkim snagama donijeli 13 novih napada svojoj momčadi.