Zabok i Gorica u prvoj četvrtini 'provukli' loptu kroz obruč iz igre šest puta

Nova domaća pobjeda Zaboka.

Košarkaši Zaboka su u 4. kolu HT Premijer lige stigli do druge pobjede. Bili su bolji od Gorice 73-61. Nakon skromne prve četvrtine u kojoj su igrači jedne i druge momčadi zajedno postigli 16 poena (8-8) i u kojem je lopta iz igre kroz obruč prošla tek šest puta uslijedilo je buđenje Zaboka.

Domaćini su u sljedeće dvije četvrtine stekli 14 poena viša i u posljednjoj mirno kontrolirali rezultat.

Antonio Črnjević je bio najefikaniji u redovima domaćina s 23 poena. Roko Galić ih je postigao 17, dok se Marino Šarlija istaknuo s 10 skokova uz 8 poena.

Četiri igrača su u gostujućim redovima imali dvoznamenkast broj poena. Borna Kapusta i Marko Baković su ih postigli po 12, Ivan Vučić 11, a Marin Zrnić 10.

Nakon četiri odigrana kola Zabok ima omjer pobjeda i poraza 2-2, a Gorica 1-3.

Pobjedu su domaćini proslavili zajedničkom fotografijom za uspomenu.