Zadar ni blizu prilike, Cedevita Olimpija je (barem) za klasu iznad

Teški dani su pred Zadranima.

Zadar je ponovno poražen u ABA ligi. Cedevita Olimpija je u utakmici potpune kontrole rezultata, ritma i događanja na parketu slavila 77-56.

Krenulo je s 5-0, nakon 10. minuta bilo je 20-12, a na poluvremenu 34-21. Chinanu Onuaku je napadački bio odsječen i pogubljen. Mikael Hopkins ga je tjerao iz pogreške u pogrešku pa ih je u prvih 12 minuta prikupio već pet.

Zanimljivo je da su Zadrani u trećoj četvrtini zabili jednak broj poena koliko u orve dvije zajedno, no rezultatski zaostatak smanjili su tek za jedan poen (54-42).

Potop se dogodio u završnoj dionicu. Nakon nepune dvije minute domaćini su serijom 9-0 za 63-42 zaključali utakmicu.

Kod Zadrana valja izdvojiti učinak Domagoja Vukovića koji je uz 16 poena imao 10 skokova.