Hrvatska
Ženska košarka: Sva finala PH, rekordi, liste

Ženska košarka: Sva finala PH, rekordi, liste

Autor: Tomislav Pakrac Photo: Košarkaški savez Zagreb (Marin Sušić)

Još jedan tekst Tomislava Pakraca kojeg morate 'pohraniti'.

FINALA PH REKORDI I LISTE

Autor: Tomislav Pakrac

U povijesti finalnih utakmica hrvatske ženske košarkaške lige od 1993 do danas odigrano je 107 utakmica. Nakon prve utakmice finala 2021 Medveščak je promjenom trenera pokušao napraviti ono što je napravio Gospić 2006, ali nije im uspjelo, u drugoj utakmici finala 2021 Ragusa je slavila u Zagrebu 13 koševa razlike, da bi u nedjelju 9 svibnja 2021 u trećoj utakmici slavila 64-59 i osvojila prvi naslov prvaka Hrvatske u povijesti kluba.

Gospić Croatia osiguranje je 2006 pod vodstvom Većeslava Kavedžije nakon dvije utakmice finala protiv Šibenik Jolly JBS-a imalo 0-2 u seriji na tri pobjede. Nakon druge utakmice Kavedžija je smijenjen i na njegovo mjesto je došao Vlado Brkljačić, novi stari trener koji je nakon neuspjeha na Final Fouru regionalne lige par mjeseci ranije napustio klub. Gospić dobiva iduće tri utakmice finala i s omjerom 3-2 osvaja prvenstvo Hrvatske. Rijetko se događa da se usred finalne serije promijeni trener, u 28 finalnih serija ženskog prvenstva Hrvatske samo dvaput.

SVE FINALNE UTAKMICE PRVENSTVA HRVATSKE

Sezona 1992: playoff kao ni finale nije se igralo, nakon 10 kola regularnog dijela prvakinje klub s najboljim omjerom (1 Split 9-1, 2 Montmontaža 8-2)

1992/93: Split - Montmontaža 2-1 (1 ut 9.3.1993: Montmontaža - Split 74-70, 2 ut 13.3.1993: Split - Montmontaža 71-63, 3 ut 14.3.1993: Split - Montmontaža 74-54)

1993/94: Centar banka - Split 0-2 (1 ut 8.4.1994: Split - Centar banka 64-57; 2 ut 15.4.1994: Centar banka - Split 61-75)

1994/95: Centar banka - Montmontaža 3-1 (1 ut 11.4.1995: Centar banka - Montmontaža 99-76; 2 ut 14.4.1995: Montmontaža - Centar banka 79-75; 3 ut 17.4.1995: Centar banka - Montmontaža 78-51; 4 ut 21.4.1995: Montmontaža - Centar banka 61-68)

1995/96: Centar banka - Montmontaža 3-2 (1 ut 31.3.1996: Centar banka - Montmontaža 77-74; 2 ut 3.4.1996: Montmontaža - Centar banka 68-67; 3 ut 5.4.1996: Centar banka - Montmontaža 73-64; 4 ut 9.4.1996: Montmontaža - Centar banka 56-51; 5 ut 12.4.1996: Centar banka - Montmontaža 70-56)

1996/97: Šibenik - Centar banka 3-2 (1 ut 26.3.1997: Šibenik - Centar banka 76-75 produžetak; 2 ut 29.3.1997: Centar banka - Šibenik 52-49; 3 ut 2.4.1997: Šibenik - Centar banka 67-65; 4 ut 8.4.1997: Centar banka - Šibenik 72-65 produžetak; 5 ut 12.4.1997: Šibenik - Centar banka 65-50)

1997/98: Adriatic osiguranje - Šibenik 3-2 (1 ut 4.4.1998: Adriatic osiguranje - Šibenik 70-66; 2 ut 8.4.1998: Šibenik - Adriatic osiguranje 59-55; 3 ut 12.4.1998: Adriatic osiguranje - Šibenik 49-59; 4 ut 15.4.1998: Šibenik - Adriatic osiguranje 58-64; 5 ut 19.4.1998: Adriatic osiguranje - Šibenik 70-69)

1998/99: Montmontaža - Hrvatski dragovoljac 3-1 (1 ut 27.3.1999: Montmontaža - Hrvatski dragovoljac 77-56; 2 ut 31.3.1999: Hrvatski dragovoljac - Montmontaža 76-86; 3 ut 3.4.1999: Montmontaža - Hrvatski dragovoljac 65-76; 4 ut 7.4.1999: Hrvatski dragovoljac - Montmontaža 65-67)

1999/00: Gospić 83 Inero - Montmontaža 2-0 (1 ut 16.4.2000: Gospić 83 Inero - Montmontaža 83-70; 2 ut 20.4.2000: Montmontaža - Gospić 83 Inero 62-68)

2000/01: Croatia - Gospić Inero 3-1 (1 ut 4.4.2001: Croatia - Gospić Inero 82-73; 2 ut 7.4.2001: Gospić Inero - Croatia 81-63; 3 ut 10.4.2001: Croatia - Gospić Inero 94-69; 4 ut 14.4.2001: Gospić Inero - Croatia 83-96)

2001/02: Gospić Inero - Montmontaža 3-1 (1 ut 13.3.2002: Gospić Inero - Montmontaža 78-53; 2 ut 16.3.2002: Montmontaža - Gospić Inero 83-73; 3 ut 20.3.2002: Gospić Inero - Montmontaža 84-66; 4 ut 23.3.2002: Montmontaža - Gospić Inero 54-67)

2002/03: Šibenik Jolly JBS - Gospić Industrogradnja 3-1 (1 ut 21.5.2003: Šibenik Jolly JBS - Gospić Industrogradnja 82-55; 2 ut 24.5.2003: Gospić Industrogradnja - Šibenik Jolly JBS 88-68; 3 ut 28.5.2003: Šibenik Jolly JBS - Gospić Industrogradnja 76-65; 4 ut 31.5.2003: Gospić Industrogradnja - Šibenik Jolly JBS 71-84)

2003/04: Šibenik Jolly JBS - Gospić Industrogradnja 0-3 (1 ut 15.5.2004: Šibenik Jolly JBS - Gospić Industrogradnja 69-86; 2 ut 19.5.2004: Gospić Industrogradnja - Šibenik Jolly JBS 94-88; 3 ut 22.5.2004: Šibenik Jolly JBS - Gospić Industrogradnja 85-90)

2004/05: Croatia - Šibenik Jolly JBS 3-2 (1 ut 14.5.2005: Croatia - Šibenik Jolly JBS 67-65; 2 ut 18.5.2005: Šibenik Jolly JBS - Croatia 57-55; 3 ut 21.5.2005: Croatia - Šibenik Jolly JBS 81-76; 4 ut 26.5.2005: Šibenik Jolly JBS - Croatia 91-78; 5 ut 28.5.2005: Croatia - Šibenik Jolly JBS 93-86 produžetak)

2005/06: Gospić Croatia osiguranje - Šibenik Jolly JBS 3-2 (1 ut 13.5.2006: Gospić Croatia osiguranje - Šibenik Jolly JBS 61-80; 2 ut 18.5.2006: Šibenik Jolly JBS - Gospić Croatia osiguranje 73-65; 3 ut 22.5.2006: Gospić Croatia osiguranje - Šibenik Jolly JBS 83-77; 4 ut 25.5.2006: Šibenik Jolly JBS - Gospić Croatia osiguranje 52-53; 5 ut 27.5.2006: Gospić Croatia osiguranje - Šibenik Jolly JBS 80-61)

2006/07: Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 3-2 (1 ut 27.5.2007: Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 79-59; 2 ut 31.5.2007: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS Šibenik 82-72; 3 ut 3.6.2007: Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 62-51; 4 ut 7.6.2007: Gospić Croatia osiguranje Jolly JBS Šibenik 78-72; 5 ut 10.6.2007: Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 78-69)

2007/08: Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 3-1 (1 ut 29.4.2008: Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 91-66; 2 ut 4.5.2008: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS Šibenik 80-74; 3 ut 7.5.2008: Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 77-52; 4 ut 11.5.2008: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS Šibenik 45-62)

2008/09: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS Šibenik 3-1 (1 ut 26.4.2009: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS Šibenik 80-76; 2 ut 30.4.2009: Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 70-52; 3 ut 3.5.2009: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS Šibenik 73-65; 4 ut 5.5.2009: Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 72-90)

2009/10: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 3-0 (1 ut 24.4.2010: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 87-63; 2 ut 28.4.2010: Jolly JBS - Gospić Croatia osiguranje 73-85; 3 ut 1.5.2010: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 82-76)

2010/11: Jolly JBS - Gospić Croatia osiguranje 0-3 (1 ut 27.4.2011: Jolly JBS - Gospić Croatia osiguranje 66-74; 2 ut 30.4.2011: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 71-68; 3 ut 4.5.2011: Jolly JBS - Gospić Croatia osiguranje 75-90)

2011/12: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 3-0 (1 ut 29.4.2012: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 97-48; 2 ut 3.5.2012: Jolly JBS - Gospić Croatia osiguranje 63-91; 3 ut 5.5.2012: Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 87-67)

2012/13: Gospić - Novi Zagreb 2-3 (1 ut 20.4.2013: Gospić - Novi Zagreb 77-66; 2 ut 24.4.2013: Novi Zagreb - Gospić 69-58; 3 ut 28.4.2013: Gospić - Novi Zagreb 73-45; 4 ut 1.5.2013: Novi Zagreb - Gospić 76-70 produžetak; 5 ut 5.5.2013: Gospić - Novi Zagreb 61-70)

2013/14: Novi Zagreb - Medveščak 1-3 (1 ut 30.4.2014: Novi Zagreb - Medveščak 67-72; 2 ut 3.5.2014: Medveščak - Novi Zagreb 62-73; 3 ut 8.5.2014: Novi Zagreb - Medveščak 50-53; 4 ut 11.5.2014: Medveščak - Novi Zagreb 69-61)

2014/15: Medveščak - Kvarner 3-2 (1 ut 18.4.2015: Medveščak - Kvarner 82-54; 2 ut 22.4.2015: Kvarner - Medveščak 49-71; 3 ut 25.4.2015: Medveščak - Kvarner 58-59; 4 ut 29.4.2015: Kvarner - Medveščak 52-48; 5 ut 3.5.2015: Medveščak - Kvarner 71-55)

2015/16: Medveščak - Zadar 3-0 (1 ut 30.4.2016: Medveščak - Zadar 87-50; 2 ut 5.5.2016: Zadar - Medveščak 54-76; 3 ut 7.5.2016: Medveščak - Zadar 89-50)

2016/17: Medveščak - Trešnjevka 2009 3-0 (1 ut 26.4.2017: Medveščak - Trešnjevka 2009 74-60; 2 ut 29.4.2017: Trešnjevka 2009 - Medveščak 59-74; 3 ut 3.5.2017: Medveščak - Trešnjevka 2009 66-52)

2017/18: Medveščak - Trešnjevka 2009 3-0 (1 ut 2.5.2018: Medveščak - Trešnjevka 2009 68-51; 2 ut 6.5.2018: Trešnjevka 2009 - Medveščak 48-57; 3 ut 10.5.2018: Medveščak - Trešnjevka 2009 72-51)

2018/19: Medveščak - Split 3-1 (1 ut 24.4.2019: Medveščak - Split 74-45; 2 ut 27.4.2019: Split - Medveščak 65-61; 3 ut 2.5.2019: Medveščak - Split 91-48; 4 ut 5.5.2019: Split - Medveščak 62-89)

2019/20: NIJE ODIGRANO (PANDEMIJA KORONAVIRUSA)

2020/21: Ragusa - Medveščak 3-0 (1 ut 2.5.2021: Ragusa - Medveščak 73-53; 2 ut 5.5.2021: Medveščak - Ragusa 63-76; 3 ut 9.5.2021: Ragusa - Medveščak 64-59)

REKORDNE POBJEDE

+49 Gospić Croatia osiguranje, 1 ut fin 2012 (Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 97-48)

+43 Medveščak, 3 ut fin 2019 (Medveščak - Split 91-48)

+39 Medveščak, 3 ut fin 2016 (Medveščak - Zadar 89-50)

+37 Medveščak, 1 ut fin 2016 (Medveščak - Zadar 87-50)

+29 Medveščak, 1 ut fin 2019 (Medveščak - Split 74-45)

+28 Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2012 (Jolly JBS - Gospić Croatia osiguranje 63-91)

+28 Gospić, 3 ut fin 2013 (Gospić - Novi Zagreb 73-45)

+28 Medveščak, 1 ut fin 2015 (Medveščak - Kvarner 82-54)

+27 Centar banka, 3 ut fin 1995 (Centar banka - Montmontaža 78-51)

+27 Šibenik Jolly JBS, 1 ut fin 2003 (Šibenik Jolly JBS - Gospić Industrogradnja 82-55)

+27 Medveščak, 4 ut fin 2019 (Split - Medveščak 62-89)

+25 Croatia, 3 ut fin 2001 (Croatia - Gospić Inero 94-69)

+25 Gospić Inero, 1 ut fin 2002 (Gospić Inero - Montmontaža 78-53)

+25 Jolly JBS Šibenik, 1 ut fin 2008 (Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 91-66)

+25 Jolly JBS Šibenik, 3 ut fin 2008 (Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 77-52)

+24 Gospić Croatia osiguranje, 1 ut fin 2010 (Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 87-63)

+23 Centar banka, 1 ut fin 1995 (Centar banka - Montmontaža 99-76)

+22 Medveščak, 2 ut fin 2015 (Kvarner - Medveščak 49-71)

+22 Medveščak, 2 ut fin 2016 (Zadar - Medveščak 54-76)

+21 Montmontaža, 1 ut fin 1999 (Montmontaža - Hrvatski dragovoljac 77-56)

+21 Medveščak, 3 ut fin 2018 (Medveščak - Trešnjevka 2009 72-51)

+20 Split, 3 ut fin 1993 (Split - Montmontaža 74-54)

+20 Gospić Industrogradnja, 2 ut fin 2003 (Gospić Industrogradnja - Šibenik Jolly JBS 88-68)

+20 Jolly JBS Šibenik, 1 ut fin 2007 (Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 79-59)

+20 Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2012 (Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS 87-67)

+20 Ragusa, 1 ut fin 2021 (Ragusa - Medveščak 73-53)

+19 Šibenik Jolly JBS, 1 ut fin 2006 (Gospić Croatia osiguranje - Šibenik Jolly JBS 61-80)

+19 Gospić Croatia osiguranje, 5 ut fin 2006 (Gospić Croatia osiguranje - Šibenik Jolly JBS 80-61)

+18 Gospić Inero, 2 ut fin 2001 (Gospić Inero - Croatia 81-63)

+18 Gospić Inero, 3 ut fin 2002 (Gospić Inero - Montmontaža 84-66)

+18 Jolly JBS Šibenik, 2 ut fin 2009 (Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 70-52)

+18 Gospić Croatia osiguranje, 4 ut fin 2009 (Jolly JBS Šibenik - Gospić Croatia osiguranje 72-90)

+17 Gospić Industrogradnja, 1 ut fin 2004 (Šibenik Jolly JBS - Gospić Industrogradnja 69-86)

+17 Jolly JBS Šibenik, 4 ut fin 2008 (Gospić Croatia osiguranje - Jolly JBS Šibenik 45-62)

+17 Medveščak, 1 ut fin 2018 (Medveščak - Trešnjevka 2009 68-51)

+16 Medveščak, 5 ut fin 2015 (Medveščak - Kvarner 71-55)

+15 Šibenik, 5 ut fin 1997 (Šibenik - Centar banka 65-50)

+15 Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2011 (Jolly JBS - Gospić Croatia osiguranje 75-90)

+15 Medveščak, 2 ut fin 2017 (Trešnjevka 2009 - Medveščak 59-74)

NAJVIŠE KOŠEVA JEDAN KLUB

PR: produžetak

99 Centar banka, 1 ut fin 1995

97 Gospić Croatia osiguranje, 1 ut fin 2012

96 Croatia, 4 ut fin 2001

94 Croatia, 3 ut fin 2001

94 Gospić Industrogradnja, 2 ut fin 2004

93 Croatia, 5 ut fin 2005, PR

91 Šibenik Jolly JBS, 4 ut fin 2005

91 Jolly JBS Šibenik, 1 ut fin 2008

91 Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2012

91 Medveščak, 3 ut fin 2019

90 Gospić Industrogradnja, 3 ut fin 2004

90 Gospić Croatia osiguranje, 4 ut fin 2009

90 Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2011

89 Medveščak, 3 ut fin 2016

89 Medveščak, 4 ut fin 2019

88 Gospić Industrogradnja, 2 ut fin 2003

88 Šibenik Jolly JBS, 2 ut fin 2004

87 Gospić Croatia osiguranje, 1 ut fin 2010

87 Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2012

87 Medveščak, 1 ut fin 2016

86 Montmontaža, 2 ut fin 1999

86 Gospić Industrogradnja, 1 ut fin 2004

86 Šibenik Jolly JBS, 5 ut fin 2005, PR

85 Šibenik Jolly JBS, 3 ut fin 2004

85 Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2010

84 Gospić Inero, 3 ut fin 2002

84 Šibenik Jolly JBS, 4 ut fin 2003

83 Gospić 83 Inero, 1 ut fin 2000

83 Gospić Inero, 4 ut fin 2001

83 Montmontaža, 2 ut fin 2002

83 Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2006

82 Croatia, 1 ut fin 2001

82 Šibenik Jolly JBS, 1 ut fin 2003

82 Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2007

82 Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2010

82 Medveščak, 1 ut fin 2015

81 Gospić Inero, 2 ut fin 2001

81 Croatia, 3 ut fin 2005

80 Šibenik Jolly JBS, 1 ut fin 2006

80 Gospić Croatia osiguranje, 5 ut fin 2006

80 Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2008

80 Gospić Croatia osiguranje, 1 ut fin 2009

NAJMANJE KOŠEVA

45 Gospić Croatia osiguranje, 4 ut fin 2008

45 Novi Zagreb, 3 ut fin 2013

45 Split, 1 ut fin 2019

48 Jolly JBS, 1 ut fin 2012

48 Medveščak, 4 ut fin 2015

48 Trešnjevka 2009, 2 ut 2018

48 Split, 3 ut fin 2019

49 Šibenik, 2 ut fin 1997

49 Adriatic osiguranje, 3 ut fin 1998

49 Kvarner, 2 ut fin 2015

50 Centar banka, 5 ut fin 1997

50 Novi Zagreb, 3 ut fin 2014

50 Zadar, 1 ut fin 2016

50 Zadar, 3 ut fin 2016

51 Montmontaža, 3 ut fin 1995

51 Centar banka, 4 ut fin 1996

51 Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2007

51 Trešnjevka 2009, 1 ut fin 2018

51 Trešnjevka 2009, 3 ut fin 2018

52 Centar banka, 2 ut fin 1997

52 Šibenik Jolly JBS, 4 ut fin 2006

52 Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2008

52 Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2009

52 Kvarner, 4 ut fin 2015

52 Trešnjevka 2009, 3 ut fin 2017

53 Montmontaža, 1 ut fin 2002

53 Gospić Croatia osiguranje, 4 ut fin 2006

53 Medveščak, 3 ut fin 2014

53 Medveščak, 1 ut fin 2021

54 Montmontaža, 3 ut fin 1993

54 Montmontaža, 4 ut fin 2002

54 Kvarner, 1 ut fin 2015

54 Zadar, 2 ut fin 2016

55 Adriatic osiguranje, 2 ut fin 1998

55 Gospić Industrogradnja, 1 ut fin 2003

55 Croatia, 2 ut fin 2005

55 Kvarner, 5 ut fin 2015

56 Montmontaža, 4 ut fin 1996

56 Montmontaža, 5 ut fin 1996

56 Hrvatski dragovoljac, 1 ut fin 1999

57 Centar banka, 1 ut fin 1994

57 Šibenik Jolly JBS, 2 ut fin 2005

57 Medveščak, 2 ut fin 2018

58 Šibenik, 4 ut fin 1998

58 Gospić, 2 ut fin 2013

58 Medveščak, 3 ut fin 2015

59 Šibenik, 2 ut fin 1998

59 Šibenik, 3 ut fin 1998

59 Gospić Croatia osiguranje, 1 ut fin 2007

59 Kvarner, 3 ut fin 2015

59 Trešnjevka 2009, 2 ut fin 2017

59 Medveščak, 3 ut fin 2021

OSVAJAČICE PRVENSTVA HRVATSKE

Sezona 1992: Split (1 naslov)

1992/93: Split (2 naslov)

1993/94: Split (3 naslov)

1994/95: Centar banka (1 naslov)

1995/96: Centar banka (2 naslov)

1996/97: Šibenik (1 naslov)

1997/98: Adriatic osiguranje (3 naslov)

1998/99: Montmontaža (1 naslov)

1999/00: Gospić 83 Inero (1 naslov)

2000/01: Croatia (4 naslov)

2001/02: Gospić Inero (2 naslov)

2002/03: Šibenik Jolly JBS (2 naslov)

2003/04: Gospić Industrogradnja (3 naslov)

2004/05: Croatia (5 naslov)

2005/06: Gospić Croatia osiguranje (4 naslov)

2006/07: Jolly JBS Šibenik (3 naslov)

2007/08: Jolly JBS Šibenik (4 naslov)

2008/09: Gospić Croatia osiguranje (5 naslov)

2009/10: Gospić Croatia osiguranje (6 naslov)

2010/11: Gospić Croatia osiguranje (7 naslov)

2011/12: Gospić Croatia osiguranje (8 naslov)

2012/13: Novi Zagreb (1 naslov)

2013/14: Medveščak (1 naslov)

2014/15: Medveščak (2 naslov)

2015/16: Medveščak (3 naslov)

2016/17: Medveščak (4 naslov)

2017/18: Medveščak (5 naslov)

2018/19: Medveščak (6 naslov)

2019/20: NIJE ODIGRANO (PANDEMIJA KORONAVIRUSA)

2020/21: Ragusa (1 naslov)

NAJVIŠE OSVOJENIH PH

8 Gospić 83 Inero/Gospić Inero/Gospić Industrogradnja/Gospić Croatia osiguranje (2000, 2002, 2004, 2006, 2009, 2010, 2011, 2012)

6 Medveščak (2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019)

5 Centar banka/Adriatic osiguranje/Croatia (1995, 1996, 1998, 2001, 2005)

4 Šibenik/Šibenik Jolly JBS/Jolly JBS Šibenik (1997, 2003, 2007, 2008)

3 Split (1992, 1993, 1994)

1 Montmontaža (1999)

1 Novi Zagreb (2013)

1 Ragusa (2021)

SVI SASTAVI OSVAJAČICA PRVENSTVA HRVATSKE

1992 Split: Ivana Piplović, Sandra Pešić, Dubravka Savičević, Gordana Ćato, Davorka Pirić-Vuković, Vedrana Grgin, Danica Talajić, Nives Muše, Neira Verbanac, Vedrana Smoje, Romana Dukić, Karmela Dujmović; trener: Ivo Jurčević

1993 Split: Melisa Hadžimustafić, Sandra Pešić, Dubravka Savičević, Gordana Ćato, Davorka Pirić-Vuković, Vedrana Grgin, Linda Relota, Nives Muše, Mirjana Kovčo, Đina Rončević, Vedrana Smoje, Sanja Samodol, Tanja Mrđen; trener: Vito Gilić

1994 Split: Miroslava Andrić, Sandra Pešić, Dubravka Savičević, Sanja Samodol, Andrijana Bedalov, Vedrana Grgin, Linda Relota, Nives Muše, Mirjana Kovčo, Đina Rončević, Tanja Mrđen, Ana Škarica, Andrea Ružić; trener: Mirko Gašpar

1995 Centar banka: Anamarija Berbić, Slavica Pretreger, Nikolina Grabovac, Žana Lelas, Vesna Terhaj, Danira Nakić, Tatjana Škudar, Linda Antić, Iva Šarić, Vanda Baranović, Korana Longin, Simona Šoda; trener: Miroslav Sobočan

1996 Centar banka: Sandra Popović, Slavica Pretreger, Nikolina Grabovac, Žana Lelas, Martina Jerant, Danira Nakić, Tatjana Škudar, Linda Antić, Lidija Gnjidić, Antonia Skelin, Korana Longin, Anđa Radoš; trener: Nenad Amanović

1997 Šibenik: Milena Vukičević, Sandra Pešić, Divna Bulat, Danijela Nakić, Branka Vukičević, Petra Štampalija, Dajana Vrbičić, Ranela Škegro, Danica Brkić, Vanda Baranović, Korana Longin, Gordana Komadina; trener: Dražen Brajković

1998 Adriatic osiguranje: Sandra Popović, Slavica Pretreger, Ivana Jukičić, Lidija Gnjidić, Katarina Maloča, Danira Bilić, Nikolina Grabovac, Daniela Colceag, Dea Klein-Šumanovac, Marina Mazić, Ivona Bogoje, Anđa Radoš; trener: Nenad Amanović

1999 Montmontaža: Amra Đapo, Petra Kosanović, Koraljka Hlede, Slobodanka Radović, Milijana Maganjić, Monika Kovač, Nikolina Penđer, Emilija Podrug, Sonja Kireta, Mirna Deak; trener: Damir Meštrović

2000 Gospić 83 Inero: Tihana Valentić, Sandra Pešić, Ana Stilinović, Damira Fredotović, Ana Duvančić, Mirjana Tabak, Petra Radaković, Slavica Luketić, Vedrana Stilinović, Ivona Bogoje; trener: Vlado Brkljačić

2001 Croatia: Sandra Popović, Anđa Radoš, Mirna Špiranec, Marina Mazić, Andrijana Petrović, Dubravka Ferinčević, Josipa Pešut, Jelena Ivezić, Dea Klein-Šumanovac, Vanda Baranović-Urukalo, Iva Slišković, Ljubica Šapina, Sanja Radulović; trener: Viktor Kovač

2002 Gospić Inero: Monika Kovač, Tatsiana Lavets, Ana Stilinović, Ana Živković, Daria Došen, Jasenka Marohnić, Mirjana Tabak, Petra Radaković, Slavica Luketić, Vesna Trešnjić, Tihana Valentić, Marija Frković; trener: Vlado Brkljačić

2003 Šibenik Jolly JBS: Ana Vrsaljko, Marta Čakić, Martina Periša, Branka Vukičević, Martina Gambiraža, Neda Lokas, Božena Erceg, Ana Lelas, Tina Periša, Josipa Bura, Korana Longin Zanze, Martina Zubak; trener: Stipe Bralić

2004 Gospić Industrogradnja: Sandra Popović, Vedrana Stilinović, Ana Stilinović, Ana Živković, Daria Došen, Mirjana Tabak, Slavica Luketić, Vanda Baranović-Urukalo, Kristin Geoffroy, Diana Naydenova, Marija Frković, Petra Radaković; trener: Vlado Brkljačić

2005 Croatia: Jelena Ivezić, Azra Hadžimustafić, Monika Kovač, Kristina Dodić, Mirna Paunović, Ira Blagaj, Milena Vukičević, Valentina Kraljev, Dea Klein-Šumanovac, Ana Čačić, Razija Mujanović, Anja Grgin, Nikolina Katić; trener: Nenad Amanović

2006 Gospić Croatia osiguranje: Petra Radaković, Marta Čakić, Ana Stilinović, Limor Mizrachi, Katarina Maloča, Elena Yolovska, Mirjana Tabak, Slavica Luketić, Vedrana Stilinović, Marianna Raguz, Nikolina Nikšić, Adrijana Došen; trener: Vlado Brkljačić

2007 Jolly JBS Šibenik: Anđa Jelavić, Sandra Mandir, Neda Lokas, Azra Hadžimustafić, Tihana Abrlić, Božena Erceg, Martina Božikov, Zdenka Kovačević, Nina Varagić, Luca Ivanković, Natalia Terglav-Tratsiak, Tina Čizmić; trener: Stipe Bralić

2008 Jolly JBS Šibenik: Anđa Jelavić, (Ivana) Zubak, Martina Periša, Neda Lokas, Evelina Guneva, Tihana Jurić, Antonija Mišura, Ivana Jurčević, Jessica Dickson, Antonija Maleš, Luca Ivanković, Natalia Terglav-Tratsiak; trener: Stipe Bralić

2009 Gospić Croatia osiguranje: Jelena Ivezić, Adrijana Došen, Danijela Došen, Martina Gambiraža, Martina Zubak, Anđa Jelavić, Ana Vrsaljko, Slavica Luketić, Marija Vrsaljko, Lamisha Augustine, Carla Thomas; trener: Vlado Brkljačić

2010 Gospić Croatia osiguranje: Jelena Ivezić, Ivona Matić, Ina Marin, Martina Gambiraža, Ivana Jurčević, Anđa Jelavić, Ana Vrsaljko, Ivona Bogoje, Marija Vrsaljko, Emanuela Salopek, Lamisha Augustine, Carla Thomas; trener: Stipe Bralić

2011 Gospić Croatia osiguranje: Jelena Ivezić, Sandra Mandir, Gordana Devčić, Maurita Reid, Martina Gambiraža, Ivana Jurčević, Snežana Aleksić, Ana Vrsaljko, Iva Badanjak, Sena Pavetić, Petra Devčić, Michelle Maslowski; trener: Stipe Bralić

2012 Gospić Croatia osiguranje: Jelena Ivezić, Sandra Mandir, Gordana Devčić, Martina Dover, Petra Devčić, Ivana Jurčević, Julie McBride, Eva Komplet, Iva Badanjak, Marija Vrsaljko, Sena Pavetić; trener: Stipe Bralić

2013 Novi Zagreb: Ana Čačić, Leilani Mitchell, Matea Vrdoljak, Gordana Bedalov, Ina Marin, Eva Komplet, Antonija Jurić, Mirna Mazić, Sena Pavetić, Latoya Williams, Ivana Dojkić, Inja Butina, Lana Pačkovski, Zrinka Brkljačić; trener: Vladimir Ivanković

2014 Medveščak: Ana-Marija Begić, Petra Perić, Ružica Džankić, Ivana Tikvić, Iva Borović, Silva Šeda, Iva Todorić, Nikolina Tićac, Anja Majstorović, Natalija Šegota, Nina Premasunac, Kiara Livajušić; trener: Braslav Turić

2015 Medveščak: Ana-Marija Begić, Petra Perić, Ružica Džankić, Ivana Tikvić, Iva Borović, Silva Šeda, Iva Todorić, Ivona Franić, Anja Majstorović, Marija Radoš, Nina Premasunac, Kiara Livajušić, Ana Petrak; trener: Braslav Turić

2016 Medveščak: Ana Petrak, Ružica Džankić, Matea Tadić, Iva Borović, Iva Todorić, Tonia Uzelac, Marija Radoš, Nina Premasunac, Patricia Bura, Marta Nimac, Ivona Franić, Ana Čačić, Natalija Šegota, Anja Majstorović; trener: Braslav Turić

2017 Medveščak: Ana Petrak, Nives Arežina, Marta Nimac, Matea Tadić, Iva Borović, Ivona Franić, Iva Todorić, Anja Majstorović, Marija Radoš, Diana Grizelj, Patricia Bura, Nikolina Macan, Tonia Uzelac; trener: Braslav Turić

2018 Medveščak: Nives Arežina, Marta Nimac, Matea Tadić, Iva Borović, Lucija Krajinović, Iva Todorić, Tonia Uzelac, Lana Tepeš, Marija Radoš, Gabrijela Kolovrat, Patricia Bura, Nikolina Macan, Bianca Livajušić, Ivona Leovac; trener: Braslav Turić

2019 Medveščak: Ana Petrak, Marta Nimac, Matea Tadić, Lucija Skorić, Ana Vojtulek, Iva Todorić, Anđela Strize, Ivona Leovac, Lucija Krajinović, Gabrijela Kolovrat, Bianca Livajušić, Tonia Uzelac; trener: Braslav Turić

2020: NIJE ODIGRANO (PANDEMIJA KORONAVIRUSA)

2021 Ragusa: Marija Pocrnjić, Romana Stojanović, Katarina Čagalj, Carmen Miloglav, Ivona Matić, Matea Beletić, Iva Todorić, Ana Vrsaljko, Ella Majstorović, Ani Putica, Tea Ivanišević, Josipa Silov; trenerica: Cvetana Matić

SVI TRENERI OSVAJAČI PH (12 TRENERA I JEDNA TRENERICA)

6 naslova

Stipe Bralić (2003 Šibenik Jolly JBS, 2007 Jolly JBS Šibenik, 2008 Jolly JBS Šibenik, 2010 Gospić Croatia osiguranje, 2011 Gospić Croatia osiguranje, 2012 Gospić Croatia osiguranje)

Braslav Turić (2014 Medveščak, 2015 Medveščak, 2016 Medveščak, 2017 Medveščak, 2018 Medveščak, 2019 Medveščak)

5 naslova

Vlado Brkljačić (2000 Gospić 83 Inero, 2002 Gospić Inero, 2004 Gospić Industrogradnja, 2006 Gospić Croatia osiguranje, 2009 Gospić Croatia osiguranje)

3 naslova

Nenad Amanović (1996 Centar banka, 1998 Adriatic osiguranje, 2005 Croatia)

1 naslov

Ivo Jurčević (1992 Split)

Vito Gilić (1993 Split)

Mirko Gašpar (1994 Split)

Miroslav Sobočan (1995 Centar banka)

Dražen Brajković (1997 Šibenik)

Damir Meštrović (1999 Montmontaža)

Viktor Kovač (2001 Croatia)

Vladimir Ivanković (2013 Novi Zagreb)

Cvetana Matić (2021 Ragusa)

TRENERI OSVAJAČI PH (SEZONU PO SEZONU)

Sezona 1992: Ivo Jurčević (Split)

1992/93: Vito Gilić (Split)

1993/94: Mirko Gašpar (Split)

1994/95: Miroslav Sobočan (Centar banka)

1995/96: Nenad Amanović (Centar banka)

1996/97: Dražen Brajković (Šibenik)

1997/98: Nenad Amanović (Adriatic osiguranje)

1998/99: Damir Meštrović (Montmontaža)

1999/00: Vlado Brkljačić (Gospić 83 Inero)

2000/01: Viktor Kovač (Croatia)

2001/02: Vlado Brkljačić (Gospić Inero)

2002/03: Stipe Bralić (Šibenik Jolly JBS)

2003/04: Vlado Brkljačić (Gospić Industrogradnja)

2004/05: Nenad Amanović (Croatia)

2005/06: Vlado Brkljačić (Gospić Croatia osiguranje)

2006/07: Stipe Bralić (Jolly JBS Šibenik)

2007/08: Stipe Bralić (Jolly JBS Šibenik)

2008/09: Vlado Brkljačić (Gospić Croatia osiguranje)

2009/10: Stipe Bralić (Gospić Croatia osiguranje)

2010/11: Stipe Bralić (Gospić Croatia osiguranje)

2011/12: Stipe Bralić (Gospić Croatia osiguranje)

2012/13: Vladimir Ivanković (Novi Zagreb)

2013/14: Braslav Turić (Medveščak)

2014/15: Braslav Turić (Medveščak)

2015/16: Braslav Turić (Medveščak)

2016/17: Braslav Turić (Medveščak)

2017/18: Braslav Turić (Medveščak)

2018/19: Braslav Turić (Medveščak)

2019/20: NIJE ODIGRANO (PANDEMIJA KORONAVIRUSA)

2020/21: Cvetana Matić (Ragusa)

TRENERI PORAŽENI U FINALU PH (SEZONU PO SEZONU)

*: osvojio drugo mjesto nakon regularnog dijela (nije se igrao playoff, a samim time ni finale)

Sezona 1992: Miroslav Sobočan (Montmontaža)*

1992/93: Damir Meštrović (Montmontaža)

1993/94: Miroslav Sobočan (Centar banka)

1994/95: Damir Meštrović (Montmontaža)

1995/96: Damir Meštrović (Montmontaža)

1996/97: Nenad Amanović (Centar banka)

1997/98: Stipe Bralić (Šibenik)

1998/99: Željko Ciglar (Hrvatski dragovoljac)

1999/00: Damir Meštrović (Montmontaža)

2000/01: Vlado Brkljačić (Gospić Inero)

2001/02: Dean Nemec (Montmontaža)

2002/03: Željko Ciglar (Gospić Industrogradnja)

2003/04: Stipe Bralić (Šibenik Jolly JBS)

2004/05: Stipe Bralić (Šibenik Jolly JBS)

2005/06: Ivica Kljajić (Šibenik Jolly JBS)

2006/07: Vlado Brkljačić (Gospić Croatia osiguranje)

2007/08: Zoran Oštrić (Gospić Croatia osiguranje)

2008/09: Stipe Bralić (Jolly JBS Šibenik)

2009/10: Marko Strahinja (Jolly JBS)

2010/11: Momir Milatović (Jolly JBS)

2011/12: Edi Dželalija (Jolly JBS)

2012/13: Stipe Bralić (Gospić)

2013/14: Vladimir Ivanković (Novi Zagreb)

2014/15: Damir Rajković (Kvarner)

2015/16: Marija Mazija (Zadar)

2016/17: Dean Nemec (Trešnjevka 2009)

2017/18: Dean Nemec (Trešnjevka 2009)

2018/19: Boran Grgin (Split)

2019/20: NIJE ODIGRANO (PANDEMIJA KORONAVIRUSA)

2020/21: Iva Borović Gregov (Medveščak)

TRENERI NAJVIŠE PORAZA U FINALU PH (15 TRENERA I DVIJE TRENERICE)

*: osvojio drugo mjesto nakon regularnog dijela (nije se igrao playoff, a samim time ni finale)

5 poraza

Stipe Bralić (1998 Šibenik, 2004 Šibenik Jolly JBS, 2005 Šibenik Jolly JBS, 2009 Jolly JBS Šibenik, 2013 Gospić)

4 poraza

Damir Meštrović (1993 Montmontaža, 1995 Montmontaža, 1996 Montmontaža, 2000 Montmontaža)

3 poraza

Dean Nemec (2002 Montmontaža, 2017 Trešnjevka 2009, 2018 Trešnjevka 2009)

2 poraza

Miroslav Sobočan (1992 Montmontaža*, 1994 Centar banka)

Željko Ciglar (1999 Hrvatski dragovoljac, 2003 Gospić Industrogradnja)

Vlado Brkljačić (2001 Gospić Inero, 2007 Gospić Croatia osiguranje)

1 poraz

Nenad Amanović (1997 Centar banka)

Ivica Kljajić (2006 Šibenik Jolly JBS)

Zoran Oštrić (2008 Gospić Croatia osiguranje)

Marko Strahinja (2010 Jolly JBS)

Momir Milatović (2011 Jolly JBS)

Edi Dželalija (2012 Jolly JBS)

Vladimir Ivanković (2014 Novi Zagreb)

Damir Rajković (2015 Kvarner)

Marija Mazija (2016 Zadar)

Boran Grgin (2019 Split)

Iva Borović Gregov (2021 Medveščak)

NAJVIŠE KOŠEVA U FINALU PH

PR: produžetak

38 Jelena Ivezić, Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2011 (4.5.2011)

35 Razija Mujanović, Croatia, 4 ut fin 2005 (26.5.2005)

34 Mirjana Tabak, Gospić Inero, 3 ut fin 2002 (20.3.2002)

33 Danira Nakić, Centar banka, 1 ut fin 1995 (11.4.1995)

33 Korana Longin, Šibenik, 5 ut fin 1998 (19.4.1998)

33 Anđa Jelavić, Šibenik Jolly JBS, 3 ut fin 2005 (21.5.2005)

33 Constance Jinks, Jolly JBS Šibenik, 4 ut fin 2009 (5.5.2009)

33 Latoya Williams, Novi Zagreb, 4 ut fin 2013 (1.5.2013), PR

32 Sandra Pešić, Gospić Inero, 4 ut fin 2001 (14.4.2001)

32 Anđa Jelavić, Šibenik Jolly JBS, 5 ut fin 2005 (28.5.2005), PR

31 Slavica Pretreger, Centar banka, 4 ut fin 1997 (8.4.1997), PR

31 Koraljka Hlede, Montmontaža, 4 ut fin 1999 (7.4.1999)

31 Mirjana Tabak, Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2006 (22.5.2006)

30 Korana Longin, Centar banka, 5 ut fin 1996 (12.4.1996)

30 Sandra Popović, Croatia, 1 ut fin 2001 (4.4.2001)

30 Marina Mazić, Croatia, 3 ut fin 2001 (10.4.2001)

30 Korana Longin Zanze, Šibenik Jolly JBS, 1 ut fin 2003 (21.5.2003)

30 Jelena Ivezić, Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2010 (1.5.2010)

29 Jasenka Marohnić, Hrvatski dragovoljac, 2 ut fin 1999 (31.3.1999)

29 Emilija Podrug, Montmontaža, 2 ut fin 2002 (16.3.2002)

29 Korana Longin Zanze, Šibenik Jolly JBS, 2 ut fin 2003 (24.5.2003)

28 Vanda Baranović, Šibenik, 3 ut fin 1997 (2.4.1997)

28 Marina Mazić, Croatia, 4 ut fin 2001 (14.4.2001)

28 Mirjana Tabak, Gospić Inero, 2 ut fin 2002 (16.3.2002)

28 Tihana Abrlić, Jolly JBS Šibenik, 4 ut fin 2007 (7.6.2007)

28 Marina Mazić, Gospić Croatia osiguranje, 4 ut fin 2007 (7.6.2007)

28 Luca Ivanković, Jolly JBS, 2 ut fin 2010 (28.4.2010)

28 Iva Borović, Medveščak, 1 ut fin 2015 (18.4.2015)

28 Iva Borović, Medveščak, 3 ut fin 2017 (3.5.2017)

27 Slavica Pretreger, Centar banka, 1 ut fin 1997 (26.3.1997), PR

27 Koraljka Hlede, Montmontaža, 1 ut fin 1999 (27.3.1999)

27 Razija Mujanović, Croatia, 1 ut fin 2005 (14.5.2005)

27 Evelina Guneva, Jolly JBS Šibenik, 1 ut fin 2008 (29.4.2008)

27 Snežana Čolić, Kvarner, 4 ut fin 2015 (29.4.2015)

26 Danira Nakić, Centar banka, 3 ut fin 1995 (17.4.1995)

26 Koraljka Hlede, Montmontaža, 2 ut fin 1999 (31.3.1999)

26 Mirjana Tabak, Gospić 83 Inero, 1 ut fin 2000 (16.4.2000)

26 Korana Longin Zanze, Šibenik Jolly JBS, 4 ut fin 2003 (31.5.2003)

26 Anđa Jelavić, Šibenik Jolly JBS, 4 ut fin 2005 (26.5.2005)

26 Sandra Mandir, Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2008 (4.5.2008)

26 Marina Mazić, Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2008 (4.5.2008)

26 Marija Vrsaljko, Gospić Croatia osiguranje, 4 ut fin 2009 (5.5.2009)

26 Chevon Keith, Gospić, 5 ut fin 2013 (5.5.2013)

26 Iva Todorić, Medveščak, 2 ut fin 2019 (27.4.2019)

25 Sandra Pešić, Gospić Inero, 2 ut fin 2001 (7.4.2001)

25 Sandra Popović, Croatia, 2 ut fin 2001 (7.4.2001)

25 Vanda Baranović-Urukalo, Croatia, 3 ut fin 2001 (10.4.2001)

25 Mirjana Tabak, Gospić Inero, 4 ut fin 2002 (23.3.2002)

25 Sandra Popović, Šibenik Jolly JBS, 3 ut fin 2006 (22.5.2006)

25 Jelena Ivezić, Gospić Croatia osiguranje, 1 ut fin 2009 (26.4.2009)

25 Luca Ivanković, Jolly JBS, 2 ut fin 2011 (30.4.2011)

25 Jelena Ivezić, Novi Zagreb, 1 ut fin 2014 (30.4.2014)

25 Ružica Džankić, Medveščak, 1 ut fin 2016 (30.4.2016)

24 Mirjana Kovčo, Split, 1 ut fin 1993 (9.3.1993)

24 Zagorka Čupahin, Montmontaža, 1 ut fin 1995 (11.4.1995)

24 Vanda Baranović, Centar banka, 2 ut fin 1995 (14.4.1995)

24 Žana Lelas, Centar banka, 4 ut fin 1995 (21.4.1995)

24 Slavica Pretreger, Centar banka, 2 ut fin 1997 (29.3.1997)

24 Ana Lelas, Šibenik Jolly JBS, 4 ut fin 2003 (31.5.2003)

24 Vanda Baranović-Urukalo, Gospić Industrogradnja, 3 ut fin 2004 (22.5.2004)

24 Razija Mujanović, Croatia, 3 ut fin 2005 (21.5.2005)

24 Ivana Puzar, Šibenik Jolly JBS, 4 ut fin 2005 (26.5.2005)

24 Iva Borović, Medveščak, 1 ut fin 2014 (30.4.2014)

24 Ružica Džankić, Medveščak, 3 ut fin 2016 (7.5.2016)

24 Anja Majstorović, Medveščak, 2 ut fin 2017 (29.4.2017)

24 Iva Borović, Medveščak, 3 ut fin 2018 (10.5.2018)

23 Mirjana Kovčo, Split, 3 ut fin 1993 (14.3.1993)

23 Vedrana Grgin, Split, 3 ut fin 1993 (14.3.1993)

23 Korana Longin, Centar banka, 1 ut fin 1995 (11.4.1995)

23 Zagorka Čupahin, Montmontaža, 4 ut fin 1995 (21.4.1995)

23 Danira Nakić, Centar banka, 1 ut fin 1996 (31.3.1996)

23 Amra Đapo, Montmontaža, 2 ut fin 1996 (3.4.1996)

23 Sandra Pešić, Šibenik, 1 ut fin 1997 (26.3.1997), PR

23 Korana Longin, Šibenik, 2 ut fin 1998 (8.4.1998)

23 Damira Fredotović, Gospić Inero, 1 ut fin 2001 (4.4.2001)

23 Mirjana Tabak, Gospić Industrogradnja, 2 ut fin 2003 (24.5.2003)

23 Ivona Bogoje, Gospić Industrogradnja, 4 ut fin 2003 (31.5.2003)

23 Sandra Popović, Gospić Industrogradnja, 1 ut fin 2004 (15.5.2004)

23 Razija Mujanović, Croatia, 5 ut fin 2005 (28.5.2005), PR

23 Sandra Popović, Šibenik Jolly JBS, 2 ut fin 2006 (18.5.2006)

23 Ivana Jurčević, Jolly JBS Šibenik, 2 ut fin 2009 (30.4.2009)

23 Jelena Ivezić, Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2010 (28.4.2010)

23 Sandra Mandir, Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2012 (3.5.2012)

23 Jelena Ivezić, Novi Zagreb, 2 ut fin 2014 (3.5.2014)

23 Ana-Marija Begić, Medveščak, 3 ut fin 2015 (25.4.2015)

23 Ana Lelas, Trešnjevka 2009, 1 ut fin 2017 (26.4.2017)

23 Iva Todorić, Medveščak, 4 ut fin 2019 (5.5.2019)

23 Ana Vrsaljko, Ragusa, 2 ut fin 2021 (5.5.2021)

22 Vedrana Grgin, Split, 2 ut fin 1994 (15.4.1994)

22 Katarina Maloča, Centar banka, 3 ut fin 1997 (2.4.1997)

22 Amra Đapo, Montmontaža, 1 ut fin 2000 (16.4.2000)

22 Mirjana Tabak, Gospić 83 Inero, 2 ut fin 2000 (20.4.2000)

22 Marina Mazić, Montmontaža, 4 ut fin 2002 (23.3.2002)

22 Korana Longin Zanze, Šibenik Jolly JBS, 3 ut fin 2003 (28.5.2003)

22 Vanda Baranović-Urukalo, Gospić Industrogradnja, 2 ut fin 2004 (19.5.2004)

22 Dea Klein-Šumanovac, Croatia, 5 ut fin 2005 (28.5.2005), PR

22 Sandra Mandir, Jolly JBS Šibenik, 1 ut fin 2007 (27.5.2007)

22 Ivana Jurčević, Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2010 (28.4.2010)

22 Sandra Mandir, Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2011 (4.5.2011)

22 Nina Premasunac, Medveščak, 1 ut fin 2016 (30.4.2016)

22 Ana Mandić, Medveščak, 3 ut fin 2021 (9.5.2021)

22 Iva Todorić, Ragusa, 3 ut fin 2021 (9.5.2021)

21 Sandra Pešić, Split, 2 ut fin 1994 (15.4.1994)

21 Zane Rozite, Centar banka, 2 ut fin 1994 (15.4.1994)

21 Amra Đapo, Montmontaža, 1 ut fin 1995 (11.4.1995)

21 Danira Nakić, Centar banka, 2 ut fin 1995 (14.4.1995)

21 Mirna Deak, Montmontaža, 2 ut fin 1995 (14.4.1995)

21 Zagorka Čupahin, Montmontaža, 4 ut fin 1996 (9.4.1996)

21 Korana Longin, Šibenik, 3 ut fin 1997 (2.4.1997)

21 Tatsiana Lavets, Gospić Inero, 1 ut fin 2002 (13.3.2002)

21 Marina Mazić, Montmontaža, 2 ut fin 2002 (16.3.2002)

21 Mirjana Tabak, Gospić Industrogradnja, 1 ut fin 2003 (21.5.2003)

21 Mirjana Tabak, Gospić Industrogradnja, 1 ut fin 2004 (15.5.2004)

21 Kristin Geoffroy, Gospić Industrogradnja, 2 ut fin 2004 (19.5.2004)

21 Sandra Popović, Gospić Industrogradnja, 2 ut fin 2004 (19.5.2004)

21 Anđa Jelavić, Šibenik Jolly JBS, 1 ut fin 2005 (14.5.2005)

21 Tihana Abrlić, Šibenik Jolly JBS, 5 ut fin 2005 (28.5.2005), PR

21 Marianna Raguz, Gospić Croatia osiguranje, 5 ut fin 2006 (27.5.2006)

21 Anđa Jelavić, Jolly JBS Šibenik, 1 ut fin 2008 (29.4.2008)

21 Jelena Ivezić, Gospić Croatia osiguranje, 1 ut fin 2010 (24.4.2010)

21 Sandra Mandir, Gospić Croatia osiguranje, 3 ut fin 2012 (5.5.2012)

21 Latoya Williams, Novi Zagreb, 5 ut fin 2013 (5.5.2013)

21 Ana-Marija Begić, Medveščak, 2 ut fin 2014 (3.5.2014)

21 Eva Komplet, Novi Zagreb, 3 ut fin 2014 (8.5.2014)

21 Patricia Bura, Medveščak, 2 ut fin 2018 (6.5.2018)

21 Matea Tadić, Medveščak, 1 ut fin 2019 (24.4.2019)

21 Matea Tadić, Medveščak, 3 ut fin 2019 (2.5.2019)

20 Koraljka Hlede, Montmontaža, 1 ut fin 1993 (9.3.1993)

20 Vedrana Grgin, Split, 1 ut fin 1993 (9.3.1993)

20 Mirjana Kovčo, Split, 2 ut fin 1994 (15.4.1994)

20 Danira Nakić, Centar banka, 4 ut fin 1996 (9.4.1996)

20 Korana Longin, Šibenik, 1 ut fin 1997 (26.3.1997), PR

20 Kornelija Kvesić, Šibenik, 1 ut fin 1998 (4.4.1998)

20 Korana Longin, Šibenik, 3 ut fin 1998 (12.4.1998)

20 Kornelija Kvesić, Šibenik, 4 ut fin 1998 (15.4.1998)

20 Blaženka Čipčić, Hrvatski dragovoljac, 3 ut fin 1999 (3.4.1999)

20 Amra Đapo, Montmontaža, 3 ut fin 1999 (3.4.1999)

20 Marina Mazić, Montmontaža, 3 ut fin 2002 (20.3.2002)

20 Korana Longin Zanze, Šibenik Jolly JBS, 3 ut fin 2004 (22.5.2004)

20 Ivana Puzar, Šibenik Jolly JBS, 2 ut fin 2005 (18.5.2005)

20 Jelena Ivezić, Croatia, 4 ut fin 2005 (26.5.2005)

20 Milena Vukičević, Croatia, 5 ut fin 2005 (28.5.2005), PR

20 Marianna Raguz, Gospić Croatia osiguranje, 1 ut fin 2006 (13.5.2006)

20 Marina Mazić, Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2007 (31.5.2007)

20 Sandra Mandir, Jolly JBS Šibenik, 5 ut fin 2007 (10.6.2007)

20 Natalia Terglav-Tratsiak, Jolly JBS Šibenik, 3 ut fin 2008 (7.5.2008)

20 Neda Lokas, Jolly JBS, 3 ut fin 2010 (1.5.2010)

20 Julie McBride, Gospić Croatia osiguranje, 2 ut fin 2012 (3.5.2012)

20 Ivana Tikvić, Medveščak, 1 ut fin 2014 (30.4.2014)

20 Karla Erjavec, Trešnjevka 2009, 1 ut fin 2018 (2.5.2018)

20 Ana Vojtulek, Medveščak, 3 ut fin 2019 (2.5.2019)

20 Romana Stojanović, Ragusa, 1 ut fin 2021 (2.5.2021)

SVI SUCI KOJI SU SUDILI FINALA PH

NAPOMENA: za 3 utakmicu finala 2013 statistika HKS-a nema imena sudaca, Sportske novosti također u izvještaju nemaju suce s te utakmice

*od finala PH 2004 tri suca na utakmici

1992/93: 1 utakmica: Dubravko Muhvić (Karlovac), Željko Kurelović (Pazin); 2 utakmica: Milan Čanković (Zadar), Robert Fabijanić (Pula); 3 utakmica: Milan Čanković (Zadar), Robert Fabijanić (Pula)

1993/94: 1 utakmica: Srđan Dožai (Split), Vedran Frakin (Zadar); 2 utakmica: Dubravko Muhvić (Karlovac), Zoran Košćak (Varaždin)

1994/95: 1 utakmica: Zvonko Zima (Zagreb), Saša Ratajc (Zagreb); 2 utakmica: Senad Beganović (Zagreb), Nenad Štancl (Zagreb); 3 utakmica: Dubravko Muhvić (Karlovac), Tonči Anzulović (Zagreb); 4 utakmica: Mirsad Beganović (Zagreb), Renato Perica (Zagreb)

1995/96: 1 utakmica: Nenad Štancl (Zagreb), Renato Perica (Zagreb); 2 utakmica: Senad Beganović (Zagreb), Tonči Anzulović (Zagreb); 3 utakmica: Srđan Dožai (Split), Saša Ratajc (Zagreb); 4 utakmica: Davorin Nakić (Varaždin), Dubravko Muhvić (Karlovac); 5 utakmica: Stjepan Krajnović (Osijek), Saša Šarac (Osijek)

1996/97: 1 utakmica: Milan Čanković (Zadar), Vedran Frakin (Zadar); 2 utakmica: Davorin Nakić (Varaždin), Siniša Herceg (Zabok); 3 utakmica: Srđan Dožai (Split), Dragan Medan (Dubrovnik); 4 utakmica: Krešimir Arar (Slavonski Brod), Dražen Malogorski (Varaždin); 5 utakmica: Dragan Medan (Dubrovnik), Robert Fabijanić (Pula)

1997/98: 1 utakmica: Davorin Nakić (Varaždin), Željko Kurelović (Pazin); 2 utakmica: Dubravko Muhvić (Karlovac), Zoran Pjevalica (Rijeka); 3 utakmica: Alfred Jovović (Velika Gorica), Mario Papec (Varaždin); 4 utakmica: Srđan Dožai (Split), Siniša Herceg (Zabok); 5 utakmica: Srđan Dožai (Split), Saša Šarac (Osijek)

1998/99: 1 utakmica: Krešimir Arar (Slavonski Brod), Dražen Malogorski (Varaždin); 2 utakmica: Tonči Anzulović (Zagreb), Goran Maras (Zagreb); 3 utakmica: Mirsad Beganović (Zagreb), Ivica Malekin (Samobor); 4 utakmica: Tonči Anzulović (Zagreb), Siniša Herceg (Zabok)

1999/00: 1 utakmica: Želimir Tresoglavić (Osijek), Tomislav Vovk (Slavonski Brod); 2 utakmica: Siniša Miščević (Sisak), Damir Basarić (Split)

2000/01: 1 utakmica: Siniša Herceg (Zabok), Alfred Jovović (Velika Gorica); 2 utakmica: Krešimir Arar (Slavonski Brod), Tomislav Vovk (Slavonski Brod); 3 utakmica: Davorin Nakić (Varaždin), Mario Papec (Varaždin); 4 utakmica: Tonči Anzulović (Zagreb), Milan Čanković (Zadar)

2001/02: 1 utakmica: Goran Maras (Zagreb), Loriano Legović (Rijeka); 2 utakmica: Saša Šarac (Osijek), Mario Papec (Varaždin); 3 utakmica: Milan Čanković (Zadar), Damir Basarić (Split); 4 utakmica: Saša Šarac (Osijek), Alfred Jovović (Velika Gorica)

2002/03: 1 utakmica: Milan Čanković (Zadar), Dragan Medan (Dubrovnik); 2 utakmica: Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Goran Maras (Zagreb); 3 utakmica: Srđan Dožai (Zagreb), Tomislav Vovk (Slavonski Brod); 4 utakmica: Saša Šarac (Osijek), Želimir Tresoglavić (Osijek)

2003/04: 1 utakmica: Davorin Nakić (Varaždin), Goran Maras (Zagreb), Loriano Legović (Rijeka); 2 utakmica: Saša Šarac (Osijek), Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Dražen Štrok (Varaždin); 3 utakmica: Milan Čanković (Zadar), Sreten Radović (Dubrovnik), Tomislav Tadić (Zadar)

2004/05: 1 utakmica: Srđan Dožai (Zagreb), Želimir Tresoglavić (Osijek), Krunoslav Peić (Slavonski Brod); 2 utakmica: Dragan Medan (Dubrovnik), Sreten Radović (Dubrovnik), Tomislav Vovk (Slavonski Brod); 3 utakmica: Davorin Nakić (Varaždin), Srđan Dožai (Zagreb), Ivan Paić (Zabok); 4 utakmica: Dragan Medan (Dubrovnik), Sreten Radović (Dubrovnik), Damir Basarić (Split); 5 utakmica: Srđan Dožai (Zagreb), Sreten Radović (Dubrovnik), Loriano Legović (Rijeka)

2005/06: 1 utakmica: Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Goran Maras (Zagreb), Krunoslav Peić (Slavonski Brod); 2 utakmica: Siniša Herceg (Zabok), Dragan Medan (Dubrovnik), Nikola Perlić (Velika Gorica); 3 utakmica: Siniša Herceg (Zabok), Alfred Jovović (Velika Gorica), Tomislav Vovk (Slavonski Brod); 4 utakmica: Siniša Herceg (Zabok), Sreten Radović (Dubrovnik), Dražen Štrok (Varaždin); 5 utakmica: Davorin Nakić (Varaždin), Dragan Medan (Dubrovnik), Tomislav Vovk (Slavonski Brod)

2006/07: 1 utakmica: Davorin Nakić (Varaždin), Goran Maras (Laduč), Dražen Štrok (Varaždin); 2 utakmica: Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Alfred Jovović (Velika Gorica), Josip Radojković (Split); 3 utakmica: Davorin Nakić (Varaždin), Tomislav Hordov (Zadar), Ivan Paić (Zabok); 4 utakmica: Srđan Dožai (Zagreb), Loriano Legović (Rijeka), Krunoslav Peić (Slavonski Brod); 5 utakmica: Sreten Radović (Dubrovnik), Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Tomislav Hordov (Zadar)

2007/08: 1 utakmica: Siniša Herceg (Zabok), Josip Radojković (Split), Zlatko Galiot (Zagreb); 2 utakmica: Dubravko Muhvić (Karlovac), Loriano Legović (Rijeka), Gordan Terlević (Rijeka); 3 utakmica: Sreten Radović (Dubrovnik), Dragan Medan (Dubrovnik), Nikola Perlić (Velika Gorica); 4 utakmica: Sreten Radović (Dubrovnik), Siniša Herceg (Zabok), Tomislav Hordov (Zadar)

2008/09: 1 utakmica: Alfred Jovović (Velika Gorica), Jelena Tomić (Zagreb), Tomislav Vovk (Slavonski Brod); 2 utakmica: Dragan Medan (Dubrovnik), Josip Radojković (Split), Ivan Paić (Zabok); 3 utakmica: Dragan Medan (Dubrovnik), Nikola Perlić (Velika Gorica), Tomislav Hordov (Zadar); 4 utakmica: Dubravko Muhvić (Karlovac), Tomislav Hordov (Zadar), Danijel Perčić (Čakovec)

2009/10: 1 utakmica: Alfred Jovović (Velika Gorica), Ivan Paić (Zabok), Tomislav Ercegović (Zagreb); 2 utakmica: Dragan Medan (Dubrovnik), Josip Radojković (Split), Damir Basarić (Split); 3 utakmica: Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Krunoslav Peić (Slavonski Brod), Josip Radojković (Split)

2010/11: 1 utakmica: Ivan Paić (Zabok), Danijel Perčić (Čakovec), Leo Roglić (Split); 2 utakmica: Andrej Sušanj (Rijeka), Danijel Perčić (Čakovec), Damir Palavra (Zagreb); 3 utakmica: Josip Radojković (Split), Ivan Paić (Zabok), Nikola Perlić (Velika Gorica)

2011/12: 1 utakmica: Alfred Jovović (Velika Gorica), Loriano Legović (Rijeka), Andrej Sušanj (Rijeka); 2 utakmica: Tomislav Hordov (Zadar), Josip Radojković (Split), Damir Basarić (Split); 3 utakmica: Krunoslav Holjevac (Slavonski Brod), Danijel Perčić (Čakovec), Damir Palavra (Zagreb)

2012/13: 1 utakmica: Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Alfred Jovović (Velika Gorica), Krunoslav Peić (Slavonski Brod); 2 utakmica: Srđan Dožai (Zagreb), Alfred Jovović (Velika Gorica), Tomislav Hordov (Zadar); 3 utakmica: ???; 4 utakmica: Alfred Jovović (Velika Gorica), Josip Radojković (Split), Krunoslav Holjevac (Slavonski Brod); 5 utakmica: Siniša Herceg (Zabok), Tomislav Hordov (Zadar), Andrej Sušanj (Rijeka)

2013/14: 1 utakmica: Nikola Perlić (Velika Gorica), Hrvoje Muhvić (Zagreb), Bojan Kruljac (Zagreb); 2 utakmica: Alfred Jovović (Velika Gorica), Tomislav Hordov (Zadar), Tomislav Petrović (Zagreb); 3 utakmica: Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Krunoslav Holjevac (Slavonski Brod), Krešimir Katić (Slavonski Brod); 4 utakmica: Alfred Jovović (Velika Gorica), Krunoslav Peić (Slavonski Brod), Hrvoje Muhvić (Zagreb)

2014/15: 1 utakmica: Krunoslav Holjevac (Slavonski Brod), Ivan Holik (Slavonski Brod), Matej Grubišić (Slavonski Brod); 2 utakmica: Luka Kardum (Šibenik), Davor Stojić (Šibenik), Ante Čanković (Zadar); 3 utakmica: Krunoslav Peić (Slavonski Brod), Danijel Perčić (Čakovec), Roko Hordov (Zadar); 4 utakmica: Tomislav Hordov (Zadar), Luka Kardum (Šibenik), Ante Čanković (Zadar); 5 utakmica: Josip Radojković (Split), Luka Kardum (Šibenik), Davor Stojić (Šibenik)

2015/16: 1 utakmica: Žarko Kovačević (Čakovec), Vedran Vedriš (Novigrad Podravski), Marko Milković (Varaždin); 2 utakmica: Davor Stojić (Šibenik), Marko Živaljić (Split), Frane Mjeda (Split); 3 utakmica: Jelena Tomić (Zagreb), Krešimir Katić (Slavonski Brod), Hrvoje Pencinger (Slavonski Brod)

2016/17: 1 utakmica: Jelena Tomić (Zagreb), Antun Toni Reić (Zagreb), Hrvoje Pencinger (Slavonski Brod); 2 utakmica: Jelena Tomić (Zagreb), Mladen Vukojević (Zagreb), Ante Glavurdić (Zagreb); 3 utakmica: Jelena Tomić (Zagreb), Alan Blašković (Križevci), Zlatko Galiot (Zagreb)

2017/18: 1 utakmica: Bojan Kruljac (Zagreb), Jelena Tomić (Zagreb), Franko Gracin (Zagreb); 2 utakmica: Živko Mirilović (Karlovac), Branimir Galić (Zagreb), Marko Mustapić (Zagreb); 3 utakmica: Luka Kardum (Šibenik), Zlatko Galiot (Zagreb), Alan Blašković (Križevci)

2018/19: 1 utakmica: Franko Gracin (Zagreb), Marko Mustapić (Zagreb), Branimir Galić (Zagreb); 2 utakmica: Leo Roglić (Split), Dino Vukušić (Split), Frane Mjeda (Split); 3 utakmica: Jelena Tomić (Zagreb), Živko Mirilović (Karlovac), Stipe Čačić (Zagreb); 4 utakmica: Josip Jurčević (Split), Marko Živaljić (Split), Petar Pepur (Kaštel Stari)

2019/20: NIJE ODIGRANO (PANDEMIJA KORONAVIRUSA)

2020/21: 1 utakmica: Josip Jurčević (Split), Leo Roglić (Split), Frane Mjeda (Split); 2 utakmica: Marko Stanković (Rijeka), Dalibor Lenac (Rijeka), Teo Miletić (Rijeka); 3 utakmica: Josip Jurčević (Split), Jelena Tomić (Zagreb), Roko Hordov (Zadar)

NAJVIŠE ODSUĐENIH FINALA PH

15 utakmica

Tomislav Vovk (Slavonski Brod): 1 utakmica finala 2000, 2 utakmica finala 2001, 2 utakmica finala 2003, 3 utakmica finala 2003, 2 utakmica finala 2004, 2 utakmica finala 2005, 1 utakmica finala 2006, 3 utakmica finala 2006, 5 utakmica finala 2006, 2 utakmica finala 2007, 5 utakmica finala 2007, 1 utakmica finala 2009, 3 utakmica finala 2010, 1 utakmica finala 2013, 3 utakmica finala 2014

13 utakmica

Alfred Jovović (Velika Gorica): 3 utakmica finala 1998, 1 utakmica finala 2001, 4 utakmica finala 2002, 3 utakmica finala 2006, 2 utakmica finala 2007, 1 utakmica finala 2009, 1 utakmica finala 2010, 1 utakmica finala 2012, 1 utakmica finala 2013, 2 utakmica finala 2013, 4 utakmica finala 2013, 2 utakmica finala 2014, 4 utakmica finala 2014

11 utakmica

Srđan Dožai (Split/Zagreb): 1 utakmica finala 1994, 3 utakmica finala 1996, 3 utakmica finala 1997, 4 utakmica finala 1998, 5 utakmica finala 1998, 3 utakmica finala 2003, 1 utakmica finala 2005, 3 utakmica finala 2005, 5 utakmica finala 2005, 4 utakmica finala 2007, 2 utakmica finala 2013

Dragan Medan (Dubrovnik): 3 utakmica finala 1997, 5 utakmica finala 1997, 1 utakmica finala 2003, 2 utakmica finala 2005, 4 utakmica finala 2005, 2 utakmica finala 2006, 5 utakmica finala 2006, 3 utakmica finala 2008, 2 utakmica finala 2009, 3 utakmica finala 2009, 2 utakmica finala 2010

10 utakmica

Siniša Herceg (Zabok): 2 utakmica finala 1997, 4 utakmica finala 1998, 4 utakmica finala 1999, 1 utakmica finala 2001, 2 utakmica finala 2006, 3 utakmica finala 2006, 4 utakmica finala 2006, 1 utakmica finala 2008, 4 utakmica finala 2008, 5 utakmica finala 2013

Tomislav Hordov (Zadar): 3 utakmica finala 2007, 5 utakmica finala 2007, 4 utakmica finala 2008, 3 utakmica finala 2009, 4 utakmica finala 2009, 2 utakmica finala 2012, 2 utakmica finala 2013, 5 utakmica finala 2013, 2 utakmica finala 2014, 4 utakmica finala 2015

9 utakmica

Davorin Nakić (Varaždin): 4 utakmica finala 1996, 2 utakmica finala 1997, 1 utakmica finala 1998, 3 utakmica finala 2001, 1 utakmica finala 2004, 3 utakmica finala 2005, 5 utakmica finala 2006, 1 utakmica finala 2007, 3 utakmica finala 2007

Josip Radojković (Split): 2 utakmica finala 2007, 1 utakmica finala 2008, 2 utakmica finala 2009, 2 utakmica finala 2010, 3 utakmica finala 2010, 3 utakmica finala 2011, 2 utakmica finala 2012, 4 utakmica finala 2013, 5 utakmica finala 2015

8 utakmica

Sreten Radović (Dubrovnik): 3 utakmica finala 2004, 2 utakmica finala 2005, 4 utakmica finala 2005, 5 utakmica finala 2005, 4 utakmica finala 2006, 5 utakmica finala 2007, 3 utakmica finala 2008, 4 utakmica finala 2008

Jelena Tomić (Zagreb): 1 utakmica finala 2009, 3 utakmica finala 2016, 1 utakmica finala 2017, 2 utakmica finala 2017, 3 utakmica finala 2017, 1 utakmica finala 2018, 3 utakmica finala 2019, 3 utakmica finala 2021

7 utakmica

Dubravko Muhvić (Karlovac): 1 utakmica finala 1993, 2 utakmica finala 1994, 3 utakmica finala 1995, 4 utakmica finala 1996, 2 utakmica finala 1998, 2 utakmica finala 2008, 4 utakmica finala 2009

Milan Čanković (Zadar): 2 utakmica finala 1993, 3 utakmica finala 1993, 1 utakmica finala 1997, 4 utakmica finala 2001, 3 utakmica finala 2002, 1 utakmica finala 2003, 3 utakmica finala 2004

Krunoslav Peić (Slavonski Brod): 1 utakmica finala 2005, 1 utakmica finala 2006, 4 utakmica finala 2007, 3 utakmica finala 2010, 1 utakmica finala 2013, 4 utakmica finala 2014, 3 utakmica finala 2015

6 utakmica

Saša Šarac (Osijek): 5 utakmica finala 1996, 5 utakmica finala 1998, 2 utakmica finala 2002, 4 utakmica finala 2002, 4 utakmica finala 2003, 2 utakmica finala 2004

Goran Maras (Zagreb): 2 utakmica finala 1999, 1 utakmica finala 2002, 2 utakmica finala 2003, 1 utakmica finala 2004, 1 utakmica finala 2006, 1 utakmica finala 2007

Loriano Legović (Rijeka): 1 utakmica finala 2002, 1 utakmica finala 2004, 5 utakmica finala 2005, 4 utakmica finala 2007, 2 utakmica finala 2008, 1 utakmica finala 2012

Ivan Paić (Zabok): 3 utakmica finala 2005, 3 utakmica finala 2007, 2 utakmica finala 2009, 1 utakmica finala 2010, 1 utakmica finala 2011, 3 utakmica finala 2011

5 utakmica

Tonči Anzulović (Zagreb): 3 utakmica finala 1995, 2 utakmica finala 1996, 2 utakmica finala 1999, 4 utakmica finala 1999, 4 utakmica finala 2001

Damir Basarić (Split): 2 utakmica finala 2000, 3 utakmica finala 2002, 4 utakmica finala 2005, 2 utakmica finala 2010, 2 utakmica finala 2012

Nikola Perlić (Velika Gorica): 2 utakmica finala 2006, 3 utakmica finala 2008, 3 utakmica finala 2009, 3 utakmica finala 2011, 1 utakmica finala 2014

Danijel Perčić (Čakovec): 4 utakmica finala 2009, 1 utakmica finala 2011, 2 utakmica finala 2011, 3 utakmica finala 2012, 3 utakmica finala 2015

4 utakmice

Krunoslav Holjevac (Slavonski Brod): 3 utakmica finala 2012, 4 utakmica finala 2013, 3 utakmica finala 2014, 1 utakmica finala 2015

Luka Kardum (Šibenik): 2 utakmica finala 2015, 4 utakmica finala 2015, 5 utakmica finala 2015, 3 utakmica finala 2018

3 utakmice

Robert Fabijanić (Pula): 2 utakmica finala 1993, 3 utakmica finala 1993, 5 utakmica finala 1997

Krešimir Arar (Slavonski Brod): 4 utakmica finala 1997, 1 utakmica finala 1999, 2 utakmica finala 2001

Mario Papec (Varaždin): 3 utakmica finala 1998, 3 utakmica finala 2001, 2 utakmica finala 2002

Želimir Tresoglavić (Osijek): 1 utakmica finala 2000, 4 utakmica finala 2003, 1 utakmica finala 2005

Dražen Štrok (Varaždin): 2 utakmica finala 2004, 4 utakmica finala 2006, 1 utakmica finala 2007

Zlatko Galiot (Zagreb): 1 utakmica finala 2008, 3 utakmica finala 2017, 3 utakmica finala 2018

Leo Roglić (Split): 1 utakmica finala 2011, 2 utakmica finala 2019, 1 utakmica finala 2021

Andrej Sušanj (Rijeka): 2 utakmica finala 2011, 1 utakmica finala 2012, 5 utakmica finala 2013

Davor Stojić (Šibenik): 2 utakmica finala 2015, 5 utakmica finala 2015, 2 utakmica finala 2016

Frane Mjeda (Split): 2 utakmica finala 2016, 2 utakmica finala 2019, 1 utakmica finala 2021

Josip Jurčević (Split): 4 utakmica finala 2019, 1 utakmica finala 2021, 3 utakmica finala 2021

2 utakmice

Željko Kurelović (Pazin): 1 utakmica finala 1993, 1 utakmica finala 1998

Vedran Frakin (Zadar): 1 utakmica finala 1994, 1 utakmica finala 1997

Saša Ratajc (Zagreb): 1 utakmica finala 1995, 3 utakmica finala 1996

Senad Beganović (Zagreb): 2 utakmica finala 1995, 2 utakmica finala 1996

Nenad Štancl (Zagreb): 2 utakmica finala 1995, 1 utakmica finala 1996

Renato Perica (Zagreb): 4 utakmica finala 1995, 1 utakmica finala 1996

Mirsad Beganović (Zagreb): 4 utakmica finala 1995, 3 utakmica finala 1999

Dražen Malogorski (Varaždin): 4 utakmica finala 1997, 1 utakmica finala 1999

Damir Palavra (Zagreb): 2 utakmica finala 2011, 3 utakmica finala 2012

Hrvoje Muhvić (Zagreb): 1 utakmica finala 2014, 4 utakmica finala 2014

Bojan Kruljac (Zagreb): 1 utakmica finala 2014, 1 utakmica finala 2018

Krešimir Katić (Slavonski Brod): 3 utakmica finala 2014, 3 utakmica finala 2016

Ante Čanković (Zadar): 2 utakmica finala 2015, 4 utakmica finala 2015

Roko Hordov (Zadar): 3 utakmica finala 2015, 3 utakmica finala 2021

Marko Živaljić (Split): 2 utakmica finala 2016, 4 utakmica finala 2019

Hrvoje Pencinger (Slavonski Brod): 3 utakmica finala 2016, 1 utakmica finala 2017

Alan Blašković (Križevci): 3 utakmica finala 2017, 3 utakmica finala 2018

Franko Gracin (Zagreb): 1 utakmica finala 2018, 1 utakmica finala 2019

Branimir Galić (Zagreb): 2 utakmica finala 2018, 1 utakmica finala 2019

Marko Mustapić (Zagreb): 2 utakmica finala 2018, 1 utakmica finala 2019

Živko Mirilović (Karlovac): 2 utakmica finala 2018, 3 utakmica finala 2019

1 utakmica

Zoran Košćak (Varaždin): 2 utakmica finala 1994

Zvonko Zima (Zagreb): 1 utakmica finala 1995

Stjepan Krajnović (Osijek): 5 utakmica finala 1996

Zoran Pjevalica (Rijeka): 2 utakmica finala 1998

Ivica Malekin (Samobor): 3 utakmica finala 1999

Siniša Miščević (Sisak): 2 utakmica finala 2000

Tomislav Tadić (Zadar): 3 utakmica finala 2004

Gordan Terlević (Rijeka): 2 utakmica finala 2008

Tomislav Ercegović (Zagreb): 1 utakmica finala 2010

Tomislav Petrović (Zagreb): 2 utakmica finala 2014

Matej Grubišić (Slavonski Brod): 1 utakmica finala 2015

Ivan Holik (Slavonski Brod): 1 utakmica finala 2015

Žarko Kovačević (Čakovec): 1 utakmica finala 2016

Marko Milković (Varaždin): 1 utakmica finala 2016

Vedran Vedriš (Novigrad Podravski): 1 utakmica finala 2016

Antun Toni Reić (Zagreb): 1 utakmica finala 2017

Ante Glavurdić (Zagreb): 2 utakmica finala 2017

Mladen Vukojević (Zagreb): 2 utakmica finala 2017

Dino Vukušić (Split): 2 utakmica finala 2019

Stipe Čačić (Zagreb): 3 utakmica finala 2019

Petar Pepur (Kaštel Stari): 4 utakmica finala 2019

Dalibor Lenac (Rijeka): 2 utakmica finala 2021

Teo Miletić (Rijeka): 2 utakmica finala 2021

Marko Stanković (Rijeka): 2 utakmica finala 2021