Hrvoje Perić i Venezia pretplatili se na produžetke u FIBA-inoj Ligi prvaka.

Nakon prvog kola i utakmice protiv Banvita na domaćem terenu u kojem je Perićeva Venezia morala igrati čak tri produžetka da dođe do pobjede, produžetak su igrali i u drugom kolu. Protivnik je bio grčki AEK koji se iz Venezie vraća s pobjedom. Nakon regularnog dijela rezultat je bio 85:85, a u dodatnih smo pet minuta vidjeli igru na koš više, bez pretjeano dobrih obrana. Produžetak je završio rezultatom 18:16 za goste koji su slavili pobjedničkim košem postignutim dvije sekunde do kraja za 103:101.

Hrvoje Perić opet je bio među najboljim igračima Venezie. Igrao je 27 minuta, a za to je vrijeme ubacio 19 poena uz sedam skokova, a imao je i jednu blokadu. Venezia je na prosjeku od 104.5 postignutih poena u prva dva kola Lige prvaka.