Jusup i Okorn se slažu oko ključne stvari

Autor: BB.hr Photo: KK Krka - Drago Perko - kosarka.si

Treneri Zadra i Krke

Nakon druge pobjede Zadra u AdmiralBet ABA ligi protiv Krke u Novom Mestu 75:88 svoje viđenje utakmice dali su treneri Gašper Okorn i Danijel Jusup.

'Čestitam Zadru na zasluženoj pobjedu. Razočaran sam, bili smo preslabi. Ušli smo u rizik na tri stvari, postavili smo prioritet na dublju obranu jer teže branimo 1 na 1. Bio je to rizik vanjskog šuta, Zadar je ubacio 15 trica, Karlo Žganec ih je pogađao… Što da kažem? Adaptirali smo se, ali onda je druga četvrtina prelomila. Bilo je nekih stvari koje su bile dobre u utakmici, no to je daleko od bilo čega drugoga osim od poraza', rekao je trener Krke

Danijel Jusup je imao razloga za zadovoljstvo:

'Mislim da smo glavninu utakmice odigrali jako dobro, naročito defanzivno, sveli smo ih na minimalni broj poena. Pala nam je koncentracija u zadnjoj četvrtini, ali obrana i šut za tri poena funkcionirali su dobro u najvećem dijelu utakmice, kao i spuštanje na low post. Mislim da smo željeli ovu pobjedu, dobro smo se pripremili i zasluženo pobijedili.'