Perić hladno zabija i sa slomljenim prstom

Slavio Trst, pukao prst!

Hrvatski reprezentativac Hrvoje Perić je na utakmici 17. kola talijanskog prvenstva Alma Pallacanestro Trieste - Fiat Torino slomio mali prst desne ruke. Na početku četvrte četvrtine Perić je signalizirao ozljedu.

Zapeo je od dres protivnika rovareći u obrani i igrajući obranu koju je od njih tražio trener.

- Moja cijena je slomljen prst. Nije mi žao prsta, već što ću neko vrijeme biti izvan momčadi, nadam se što kraće. I da neće biti isuviše bolno - poručio je, između ostalog, Perić navijačima putem svog Instagram profila.

Alma Trieste je nakon produžetka slavila 115 -110 , a Perić se vratio u igru te u dodatnih pet minuta, usprkos ozljedi, pogodio sva četiri slobodna bacanja, U pobjedi je sudjelovao s 12 koševa, 5 skokova, 2 osvojene lopte i 1 asistencijom. Njegova momčad trenutačno je na devetom mjestu, jednu pobjedu udaljeni od zone doigravanja.