Pobjeda Zaboka u Sloveniji

Tvrda utakmica na mali broj poena otišla na stranu našeg HT Premijerligaša.

Košarkaši Zaboka su u nastavku svojih priprema odigrali novu utakmicu. Gostovali su u Sloveniji kod Šentjura gdje su ostvarili pobjedu 64:58 (18:14, 17:8, 9:18, 20:18)

Zabok je do poluvremena stekao 13 poena prednosti. Posebno su dobri, posebno u obrani bili u drugom periodu kada su dopustili domaćinima da ubace svega osam poena, a u prvom su poluvremenu ukupno zabili 22 dok je Zabok ubacio 35.

Šentjur se vratio u utakmicu u trećoj četvrtini. Bila je to najgora dionica igre kod Zaboka u kojoj su ubacili svega devet poena, primili 18, a prednost je s 13 pala na samo četiri poena. Neizvjesna posljednja četvrtina otišla je zasluženo na stranu Zaboka kojeg su do nove pobjede predvodili Patrik Jambrović i Antonio Črnjević s po 13 poena dok su Zvonimir Ćutuk i Roko Galić ubacili po 12.