Repeša nakon teškog poraza od Splita: Znamo u kojoj smo situaciji, moramo ostati pozitivni

Autor: KK Cibona KK CIbona Photo: Cedevita Olimpija/Filip Barbalic

Puno je još utakmica

Izjave Dina Repeše i igrača Zvonimir Kujundžić nakon utakmice 17. kola FAVBET Premijer lige: Cibona - Split 72-85.

Dino Repeša, Cibona: “Čestitao bih protivniku na pobjedi. Bio je bolji od prve minute. Nažalost, nismo imali dubine protiv preuzimanja koje su oni igrali od prve do zadnje minute. Naši visoki igrači nisu mogli uhvatiti poziciju protiv bekova Splita. Nakon toga smo se oslanjali na vanjski šut gdje smo imali par dobrih otvorenih šuteva. Ipak ukupno smo šuterski bili totalno neraspoloženi. Sve u svemu, znamo u kojoj smo situaciji, znamo da Split iz utakmice u utakmicu igra sve bolje i da će u ovakvoj kratkoj rotaciji biti jako teško parirati. Uspjeli smo u drugom, u prvom nismo i idemo dalje. Puno je još utakmica pred nama, moramo ostati pozitivni i raditi još bolje.”

Zvonimir Kujundžić, Cibona: “Htio bih čestitati momčadi Splita na odličnoj utakmici i naravno našim dečkima na borbi. Možda se zbog skraćene rotacije osjetio mali umor, ali već nastojimo u nadolazećoj utakmici protiv Cedevite dignuti glave gore i odigrati najbolje što možemo”.