Spartak iz Subotice pobjednik turnira u Osijeku; Brokerima drugo mjesto

Autor: Z.D. Photo: KK Vrijednosnice Osijek

Holding Vrijednosnice Osijek 2022

U drugom danu turnira Holding Vrijednosnice Osijek 2022 utakmicu za treće mjesto igrali su OKK Sloboda Tuzla i PVSK Veolia Pecs. PobIjedila je ekipa iz Tuzle rezultatom 76:71.

Finalnu utakmicu odigrale su KK Vrijednosnice Osijek i KK Spartak Office Shoes. Gosti su vodili veći dio utakmice, domaćini su se dobro držali prvo poluvrijeme no u nastavku je Spartak povećavao vodstvo te zasluženo pobijedio rezultatom 66:87.

Treneru Srđanu Helbichu je ovaj turnir dobro poslužio za uigravanje ekipe za predstojeće prvenstvo. Zadnju provjeru prije starta Prve muške lige Brokeri imaju 27.09. u Tuzli.

KK Vrijednosnice Osijek - KK Spartak Office Shoes 66:87 (18:23, 17:18, 20:21, 11:25)

Vrijednosnice: Bradford 14, Vranješ 14, Martinović, Dmitrović 5, Tomljenović, Budimir 4, Šiško 9, Bošnjak 7, Perković 2, Sudžum 11, Pavić, Džajić.