Velić nakon poraza od Igokee: Nismo izgubili od lošijeg protivnika, imaju izuzetnu kvalitetu

Od solidnog do mizernog...

U 10. kolu ABA lige Cibona je u Domu sportova izgubila od Igokee rezultatom 66-91.

Najefikasniji u redovima Cibone bili su Ivan Novačić, Filip Bundović i Toni Katić koji su zabili po 10 poena.

Ivan Velić, trener Cibone:

Stvari na koje smo upozoravali, da je ovo izuzetan i iskusan tim, oni su pokazali drugo poluvrijeme. Ako ekipi koja nema što izgubiti pristupite s neagresivnošću, nekontrolom skoka, onda oni preuzmu inicijativu i ritam igre koji njima paše. Statistika ne pokazuje koliko smo bili prazni i koliko nismo bili agresivni kao u zadnjim susretima. Pogotovo drugo poluvrijeme. Čestitam im na pobjedi. Nismo izgubili od protivnika koji je lošiji od nas, oni imaju izuzetnu kvalitetu. Imali smo šansu prvo poluvrijeme koju nismo iskoristili. U drugom smo ušli u kontra ritam i oni su nas iskažnjavali.

Dragan Bajić, trener Igokee:

Čestitam mojim momcima na dobro odigranoj utakmici i zasluženoj pobjedi. Psihološki nije lako raditi s timom koji ima 9 poraza i koji je 4 utakmice izgubio na jednu loptu. Na prošloj sam konferenciji bio malo emotivan po pitanju izjava, a očigledno je to doprlo do njihovih glava. Bili smo u grču i nismo se opustili prvo poluvrijeme, međutim, drugo je poluvrijeme bilo briljantno. Proradili su nam i šut i samopouzdanje. Želim pohvaliti i ova mlada 4 momka- Talića, Kočića, Ilića i Simeunovića, koji su dali veliki doprinos i uzeli veliku minutažu. Sad tek trebamo nastaviti, samo da nas zdravlje posluži.

CIBONA – IGOKEA 66-91  (20-17, 18-22, 15-32, 13-20)

CIBONA – IGOKEA KOMPLETNA STATISTIKA

Iduću utakmicu Cibosi igraju već sutra u 18.00 sati kada u okviru HT Premijer lige gostuju kod Škrljeva.