Najbolja utakmica sezone Darija Šarića, Bogdanović odigrao dobro, Ante Žižić odlično iskoristio minutažu, Zubac sjedio.

Sinoć smo na istoku imali "hrvatski derbi" u kojem su Philadelphia 76ersi gostovali kod Indiana Pacersa i nanijeli im drugi poraz u nizu. Dario Šarić i Bojan Bogdanović bili su među najboljima u svojim ekipama, a veseli izlazak iz krize Šišija koji je u posljednje dvije utakmice odigrao jako dobro. Konačno je solidnu minutažu dobio i Ante Žižić, priliku je objeručke prihvatio i odigrao jako dobru utakmicu u porazu od Oklahome. Ivica Zubac nije zaigrao u domaćoj pobjedi Lakersa nad Minnesotom s 114:110. Kako smo i očekivali, dolaskom Tysona Chandlera, Zubac je postao treći centar, a i onako malobrojne minute sada će se još razrijediti.

Philadelphia 76ers (7-5) - Indiana Pacers (7-5) 100:94 (29:23, 21:27, 28:21, 22:23)

Utakmica između 76ersa i domaćih Pacersa bila je izjednačena u prvom poluvremenu koje je završilo s poravnatim rezultatom, 50:50. Phila je u trećem periodu došla do sedam poena prednosti, a u posljednjoj su dionici pobjegli i na 17 poena prednosti, posljednji puta tu su razliku imali na šest minuta do kraja, a onda je Indiana uspjela smanjiti na minus devet. 76ersi su opet pobjegli na dvocifrenih 13 poena prednosti, ali uporni Pacersi tricom Bogdanovića na dvije minute do kraja dolaze na minus osam. U sljedećem je napadu na minutu i pol do kraja tricu za minus pet promašio Victor Oladipo i tu je priči bio kraj. Philadelphia je došla do zaslužene pobjede.

Joel Embiid bio je najbolji kod pobjednika s 20 poena, 10 skokova i 3 blokade, Šarić je za 35 minuta ubacio 18 poena (6/13 iz igre, 4/6 trica, 2/2 slobodna bacanja) uz 7 skokova i dva asista. Bila mu je ovo najbolja utakmica sezone. Ben Simmons bio je blizu triple-double učinka, zabio je 16 uz 10 skokova i 8 asistencija. Kod Indiane najbolji Oladipo s 36 poena, 7 asistencija i 6 skokova, Domantas Sabonis je ubacio 16 uz 11 skokova, a naš Babo za 36 minuta je postigao 13 poena (4/11 iz igre, 3/6 trica, 2/2 slobodna bacanja) uz 5 skokova, a imao je po jednu asistenciju i osvojenu loptu.

Oklahoma City Thunder (6-4) - Cleveland Cavaliers (1-10) 95:86 (23:20, 25:20, 23:24, 24:22)

Oklahoma i Cleveland su odigrali jednu ne pretjerano kvalitetnu utakmicu. Thunderi su bili bez ozlijeđenog Russela Westbrooka, stoga ne čudi mučenje protiv najgore momčadi lige. Na kraju su ipak uspjeli doći do šeste uzastopne pobjede nakon lošeg starta od 0-4 na početku sezone. U odsustvu najboljeg igrača, Oklahomu je predvodio njemački reprezentativac Dennis Schroder s 28 poena i 7 skokova, a ono što je zanimljivo, utakmicu je završio bez i jedne asistencije što je u današnje vrijeme teže nego imati barem jednu asistenciju. Paul George je zabio 18 uz 7 skokova i dvije asistencije. Collin Sexton je s 15 poena predvodio Cavse, JR Smith je ubacio 13, a Thristan Thompson 10 uz 15 skokova. Ante Žižić je igrao 16 minuta, a za to je vrijeme zabio 10 poena (3/5 iz igre, 4/4 slobodna bacanja) uz 9 skokova te je još jednom pokazao da kada dobije minutažu, dobro odigra.