Andre Ingram s 32 na leđima svoju prvu NBA utakmicu u životu odigrao fantastično!

Nakon što smo jučer pisali o Andre Ingramu i njegovom potpisu za Lakerse do kraja regularnog dijela sezone na sastanku za kojega je mislio da će mu se klub zahvaliti na suradnji poslije završetka NBA G-lige, ovaj je košarkaš debitirao sinoć protiv najbolje momčadi NBA lige ove sezone, Houston Rocketsa. Kakav je samo debi to bio!

Hoolywood piše neke od najboljih filmskih priča, a Lakersi neke od najboljih košarkaških. Ovo sinoć je bilo upravo to, jedna prekrasna košarkaška priča. Rocketsi su se morali dobro pomučiti da dođu do pobjede 105:99 kod Lakersa, a jedan od razloga bio je upravo nadahnuti Ingram koji je ubacio 19 poena uz 3 skoka, 3 blokade, dvije osvojene lopte i jednu asistenciju nakon što je u igru ušao s klupe i igrao 29 minuta. Već je u prvom poluvremenu zabio 11 poena, a šut iz igre mu je na kraju bio 6/8 od čega je tricu gađao 4/5 te je dokazao zašto je najbolji tricaš u povijesti NBA razvojne lige. Ingram je pogodio i sva tri slobodna bacanja. Još jednom ćemo ga gledati u posljednjem susretu sezone u kojem Lakersi "gostuju" kod gradskih rivala Clippersa. Uz njega najbolji kod Lakersa Josh Hart s 20 poena i 7 skokova. Ivica Zubacje za 20 minuta ubacio 2 poena uz 5 skokova te po jednu asistenciju i osvojenu loptu.

Na Ingramov debi i karijeru osvrnuli su se i ekipa u Inside the NBA na čelu sa legendarnim Shaqom i Charles Barkeyem.

Nakon utakmice i njegovog odličnog debija, ekipa iz Inside the NBA porazgovarala je s Ingramom.