Westbrook sa zvukom sirene, Chicago počeo tankirati, Curryevih 44 uz 8 trica.

Nakon ALL STAR pauze, nastavljen je regularni dio NBA lige, a od naših igrača su na terenu bili Mario Hezonja i Dario Šarić koji su odigrali dobre partije. Oklahoma je na krilima triple-doublea i tricom sa zvukom sirene slavila kod Sacramenta u jednoj ludoj utakmici. Chicago je počeo odmarati igrače, ali unatoč tome su na krilima Bobby Portisa pružali odličan otpor Šarićevim 76ersima. Cleveland je poražen na domaćem terenu od Washingtona, a Steph Curry je poludio protiv Clippersa i odveo Warriorse do nove pobjede.

Unatoč tome što su se u momčad Orlanda vratili Nikola Vučević i Aaron Gordon, Magic je poražen na domaćem terenu od Knicksa s 120:113 unatoč tome što su nakon prve četvrtine imali 10 poena prednosti. Hezonja susret započeo na klupi, ali nije mu smetalo. Uz Evan Fourniera i Nikolu Vučevića bio je najbolji igrač Orlanda. Za 27 minuta na terenu je ubacio 15 poena uz 4 skoka, dvije asistencije i dvije osvojene lopte uz šut iz igre 7/15, a za tri poena je gađao 1/4. Fournier je ubacio 25 uz po 5 skokova i asista, a Vučević 19 uz 6 skokova. Trey Burke je predvodio Knickse s 26 poena, 6 asistencija i 4 skoka dok je Tim Hardaway Jr. zabio 23 uz 6 asistencija i 3 skoka.

Philadelphia u dramatičnom susretu protiv oslabljenih Bullsa došla do pobjede nakon što je na samom kraju Ben Simmons pogodio oba slobodna bacanja za 116:115. Ovakav otpot Chicago je pružao zahvaljujući odličnom Bobby Portisu koji je ušavši s klupe za 33 minute ubacio 38 poena uz 8 skokova i 3 asista. Philadelphiu je predvodio odlični Simmons s 32 poena, 11 asistencija i 7 skokova dok je Joel Embiid ubacio 30 uz 13 skokova, 5 asistencija, 4 blokade i 3 osvojene lopte. Šarić je u 32 minute ubacio 13 poena uz 8 skokova i dvije asistencije. Iz igre je šutirao 5/11, tricu 1/3, a slobodna bacanja 2/4.

Cleveland je doživio domaći poraz od Wizardsa s 110:103. Bradley Beal bio je najbolji kod gostiju s 18 poena, 9 asistencija i 2 skoka, Tomas Satoransky ubacio je 17 uz 8 asistencija i 4 skoka, a isti broj poena ubacio je Kelly Oubre Jr. uz 5 skokova i dva asista.

Oklahoma je u Sacramentu nakon prvih 12 minuta imala 23 poena prednosti. Kingsi su se vratili u utakmicu već u drugoj četvrtini koju dobivaju s 16 poena prednosti, a susret su preokrenuli u trećoj četvrtini koju su dobili s 30:18 za plus pet nakon tri perioda igre. Thunder se vratio u posljednjoj dionici, a na sekundu do kraja imali smo poravnati rezultat na 107:107 uz loptu sa strane za Oklahomu koja je došla u ruke Westbrooka koji pogađa tricu za pobjedu. Paul George je ubacio 26 uz 8 asistencija i 7 skokova, Carmelo Anthony je zabio 23 uz 4 skoka, a Westbrook je upisao novi triple double s 17 poena, 15 skokova i 11 asistencija. Zach Randolph najbolji kod Kingsa s 29 poena i 12 skokova.

Steph Curry je imao jedan od onih dana kada mu obruč izgleda kao bazen. U pobjedi Warriorsa protiv Clippersa 134:127 ubacio je 44 poena, 10 asistencija i 6 skokova dok je Kevin Durant zabio 24 uz 8 asistencija i 3 skoka. Tobias Harris najbolji kod Clippersa s 22 poena, 6 skokova i 5 asistencija dok je Lou Williams ubacio 21 uz 12 asistencija.

Kemba Walker s 31 poenaom i 7 asistencija te Dwight Howard s 15 poena i čak 24 skoka predvodili su Hornetse do pobjede protiv Brooklyn Netsa s 111:96.