Dario je ubacio 15 poena u prvoj četvrtini, Bogdanović odličan protiv bivše momčadi, Bender solidan.

DarioŠarić najbolji kod Philadelphie koja je najviše zbog trenera i njegovih rotacija ispustila 20 poena prednosti kod Bucksa i upisala poraz, Bojan Bogdanović i Victor Oladipo predvodili Pacerse do pobjede kod Wizardsa kojom su uhvatili Cleveland na trećem mjestu istoka. Svestran je bio Dragan Bender u porazu kod Atlante u utakmici koju niti jedna momčad nije htjela dobiti.

Philadelphia je na krilima Šarića koji je ubacio 15 poena u prvoj četvrtini došla do vodstva 41:21 na minutu i 20 do kraja perioda. Bucksi su do kraja četvrtine napravili seriju 10:2 i došli na minus 12. Istu prednost zadržali su 76ersi nakon prvog poluvremena, a raspad sistema dogodio se u trećoj četvrtini koju je Milwaukee dobio s 33:14 i -12 pretvorio u plus sedam. Philadelphia se nakon toga nije oporavila te su na kraju upisali poraz 118:110. Šarić je bio najbolji kod Philadelphie s 25 poena i 6 skokova uz šut iz igre bio mu je 9/11, trica 4/5, a slobodna bacanja 3/3. Ostaje pitanje zašto nije igrao više od 31 minute kada je bio tako "vruć". Joel Embiid ubacio je 19 uz 8 skokova, a Ben Simmons 12 poena uz čak 15 asistencija i 5 skokova. Kod Bucksa je nezadrživ bio Giannis Antetokounmpo s 35 poena, 9 skokova i 7 asista.

Indiana je slavila na gostovanju kod Washingtona s 98:95. Pacersi su u posljednju dionicu ušli s vodstvom od 15 poena razlike, ali Wizardsi su u posljednjoj dionici zamalo preokrenuli. Oladipo je predvodio Pacerse s 33 poena, 7 skokova i 3 asista, dok je Babo svojoj bivšoj momčadi ubacio 20 poena uz 4 skoka i dvije osvojene lopte. Iz igre je šutirao 7/12, tricu 3/5, a slobodna bacanja 3/3. Bradley Beal najbolji kod Wizardsa s 22 poena, 11 asistencija i 3 skoka.

Atlanta je slavila na domaćem terenu protiv Sunsa s 113:112 u utakmici koju bi obje momčadi rađe izgubile nego dobile. Tricu za pobjedu pogodio je Taurean Prince, a reakcija igrača s klupe najbolje je oslikala pobjednički koš, posebno kiseli osmjeh Dennis Schrodera koji je s 21 poenom, 6 skokova i 6 asista bio najbolji igrač Atlante uz Princea koji je ubacio 22 uz 5 skokova. Kod Sunsa je triple-double ostvario Elfrid Payton s 11 poena, 14 asistencija i 10 skokova, TJ Warren zabio je 35 uz 4 skoka, a Devin Booker 20 poena. Bender je igrao 34 minute, a za to je vrijeme ubacio 6 poena uz čak 8 asistencija i 5 skokova. Iz igre je šutirao 2/8, tricu 2/7.