Pelicansi nisu imali šanse protiv raspoloženog dvojca. Bogdanović i Pacersi slavili protiv Celticsa.

Philadelphia 76ersi bili su uvjerljivi protiv New Orleans Pelicansa, a već su u prvoj četvrtini napravili ključnu prednost. Na kraju su slavili s 100:82.

76ersi su razbili goste već u prvoj četvrtini koju su dobili s 32:14, a Pelicansi su do poluvremena smanjili na 15 poena minusa. Odlična obrana 76ersa dozvolila je gostima svega 11 poena u trećoj četvrtini nakon koje je bilo sve riješeno i plus 32 na kontu domaćina. Tek u posljednjih 12 minuta Pelicansi uspijevaju znatno ublažiti poraz.

Šarić je bio odličan u dresu domaćina s 24 poena, 5 skokova i 4 asista u 29 minuta na terenu. Šutirao je iz igre 8/11, tricu odličnih 4/5, a slobodna bacanja 4/4. Joel Embiid je ubacio također 24 poena, ali uz 7 šuteva više iz igre, a imao je i 16 skokova te dvije osvojene lopte. Ian Clark najbolji kod Pelicansa s 15 poena, a potpuno je zakazao Anthony Davis s 14 poena i 8 skokova pogodivši šest od 19 lopti iz igre.

Indiana je iznenadila Celticse u Bostonu gdje su već nakon prve četvrtine imali 14 poena prednosti, a do poluvremena 21. Boston se vratio furioznom trećom četvrtinom koju dobivaju s 34:17 i u posljednji period ulaze samo s minus četiri. Ipak nisu uspjeli potpuno preokrenuti jer je Indiana uspjela na kraju slaviti s 97:91 na krilima odličnog Victor Oladipa koji je ubacio 35 poena uz 10 skokova i dva asista. Myles Turner je ubacio 19 uz 7 skokova, a Thaddeus Young 13 uz 14 skokova. Bojan Bogdanović bio je također dobar. Ubacio je 13 poena uz 4 skoka i 3 asistencije. Iz igre je šutirao 4/9, tricu 0/3, a slobodna bacanja 5/5.

Cleveland je bio uvjerljiv protiv Atlante s 123:107 na krilima triple-doublea Lebron Jamesa koji je ubacio 22 poena uz nevjerojatnih 19 asistencija i 12 skokova. Kako i nebi imao toliko asistencija kada su Kyle Korver i Jeff Green ušli s klupe i kombinirano ubacili 54 poena. Korver je zabio 30 uz 3 skoka uz šut za tri 7/13, a Jeff Green 24 uz 3 skoka i 3 asistencija, a trice je šutirao 3/4. Ante Žižić zaigrao je jednu minutu a za to je vrijeme uhvatio jedan skok.

Dwayne Wade debitirao je za Miami Heat u pobjedi protiv Milwaukee Bucksa s 91:85. Na tribinama je nastala ludnica kada je Wade ušao u igru, a u svom prvom nastupu nakon povratka u Heat igrao je 22 minute i zabio 3 poena uz 2 skoka i dvije asistencije.

Houston je razbio Denver s 130:104, a kod Rocketsa je briljirao Clint Capela s 23 poena i čak 25 skokova dok je James Harden ubacio 28 poena uz 11 asistencija i 7 skokova.

Najuzbudljiviju završnicu i iznenađenje dana vidjeli smo u Chicagu gdje su Bullsi pet poena zaostatka na 77 sekundi do kraja utakmice protiv Minnesote pretvorili u pobjedu 114:113. Bullsi su emotivnim videom pozdravili Jimmy Butlera i Taj Gibsona i ispratili ih doma s porazom. Zach LaVine bio je najbolji kod Bullsa s 35 poena i 5 skokova protiv svoje bivše momčadi, a Butler je "svojim" Bullsima zabio 38 uz 7 skokova i 5 asistencija.

Od ostalih susreta spomenimo pobjedu Clippersa protiv Pistonsa u Detroitu s 108:95, Jazz je slavio na domaćem terenu protiv Hornetsa s 106:94, a Portland je bio bolji od Sacramenta s 118:100.