Bogdanović se našutirao slobodnih bacanja, Hezonja asistirao.

Klubovi naših košarkaša u NBA bili su uspješni sinoć. Jedino su Sunsi Dragana Bendera poraženi od Oklahome, ali pružali su odličan otpor. Philadelphia je slavila protiv Hornetsa, Indiana kod Bucksa, a Orlando u produžetku protiv Pistonsa.

Oklahoma je slavila u Phoenixu s 124:116. Sunsi su imali sedam poena prednosti na poluvremenu, a u posljednju su četvrtinu ušli s dva poena prednosti. Thunder je na krilima Westbrooka stisnuo u posljednjoj dionici, posebno u obrani te su taj period dobili s 27:17 za zasluženu pobjedu na krilima odličnog Russell Westbrooka koji je ubacio 43 poena uz 14 skokova i 8 asistencija. Devin Booker predvodio je Sunse s novom odličnom utakmicom, ubacio je 39 poena uz 8 asistencija i 6 skokova. Bender je počeo u petorci, igrao je većinu utakmice, čak 36 minuta i vjerovali ili ne, šutnuo je samo jednu jedinu loptu na koš, dvicu koju je promašio. Imao je i 6 skokova, 4 asistencije te jednu blokadu.

76ersi su slavili protiv Hornetsa na domaćem terenu s 110:99 nakon što su na poluvremenu zaostajali osam poena razlike, a u posljednji su period ušli s minus šest, a onda su odlučujućih 12 minuta dobili s 36:19 za uvjerljivu pobjedu na kraju. Joel Embiid je predvodio 76erse s 23 poena, 15 skokova, 4 skokova i 3 blokade dok su JJ redick i Erslan Ilyasova ubacili po 18 koševa. Dario je za 28 minuta na terenu ubacio 9 poena uz 7 skokova i 6 asistencija. Njegov niz utakmica s dvoznamenkastim brojem poena stao je na 41. Iz igre je šutirao 4/8, tricu 1/4.

Indiana je slavila kod Bucksa s 103:96, a klučnu prednost stvorili su u trećoj četvrtini koju su dobili s 33:21. Victor Oladipo bio je najbolji kod Pacersa s 21 poenom, 7 skokova i 6 asistencija dok je Bogdanović ubacio 14 uz po 4 skoka i asista. Iz igre je šutirao 1/4, tricu 0/1, ali je zato pogodio 12 od čak 13 ispucanih slobodnih bacanja. Khris Middleton najbolji kod Bucksa s 30 poena, 5 skokova i dvije asistencije.

Orlando je slavio protiv Detroita s 115:106 nakon produžetka. Magic je bio posebno dobar u dodatnih pet minuta kojih su dobili s 11:2. Aaron Gordon predvodio je Magic s 27 poena, 13 skokova i dvije asistencije, a odmah uz bok bio mu je Nikola Vučević s 22 poena, 12 skokova i 6 asistencija. Hezonja je igrao 23 minute, a za to je vrijeme ubacio 4 poena uz 6 asistencija, a imao je i skok te osvojenu loptu. Iz igre je šutirao 2/5, tricu 0/3.