76ersi će u prvom krugu play-offa na Miami Heat.

Nakon što mu je jučer izbijen zub u 13. sekundi utakmice, Dario Šarić danas je odigrao utakmicu kao da nije bilo ništa i vodio 76erse do uvjerljive pobjede protiv Bucksa. Philadelphia je završila regularni dio sezone s 16 uzastopnih pobjeda, ali u subotu sve kreće od nule kada u prvoj utakmici prve runde doigravanja dočekuju Miami Heat.

76ersi su s čak 35 koševa razlike isprašili Milwaukee Buckse koji su s omjerom 44-38 završili na sedmom mjestu istoka i u prvom krugu doigravanja idu na drugoplasirane Boston Celticse s omjerom 55-27. Phila je slavila s 130:95 i sezonu su završili na trećem mjestu istoka s omjerom 52:30 dok je njihov protivnik Miami Heat sinoć slavio u produžetku protiv vodeće momčadi istoka Toronto Raptorsa i tako osigurao poziciju broj šest s omjerom 44-38.

Protiv Bucksa, Philadelphia je sve riješila već u prvoj četvrtini koju su dobili s 46:18, a do pobjede su ih predvodili Justin Anderson koji je ušao s klupe i zabio 25 poena uz 6 skokova dok je Šarić za 28 minuta postigao 24 poena (10/19 iz igre, 3/7 trica, 1/3 slobodna) uz 5 skokova. Kod Bucksa Jabari Parker 25 poena i 5 skokova.