Vulić nakon Švicarske: Uvjeti u dvorani bez klime su nehumani

Autor: HKS - Hrvatski košarkaški savez Photo: KK Crvena zvezda mts/Djordje Kostic

Uvjerljiva pobjeda i opaska organizatorima

Nakon pobjede nad Švicarskom 82:48 u 1. kolu skupine A Europskog prvenstva B divizije za košarkaše do 20 godina trener Jakša Vulić je izjavio:

'Otvorili smo turnir uvjerljivom pobjedom nad Švicarskom. Uvodna četvrtina nije bila dobra, no već u drugoj smo uspostavili dominaciju i do kraja samo povećavali prednost. Obrana je bila puno bolji segment naše igre nego napad, ali treba reći da su uvjeti u dvorani bez klime bili zaista nehumani. Svi naši igrači su dobili određenu minutažu, nadam se da nam je ostalo svježine za puno ozbiljnijeg protivnika, reprezentaciju Latvije, koja nas čeka za manje od 24 sata'.

Sutra u 14:30 u susretu 2. kola skupine A protivnik Hrvatskoj bit će reprezentacija Latvije, a prijenos uživo možete pratiti na službenom FIBA You tube kanalu.

Više vijesti vezanih uz mlađe košarkašice i košarkaše pročitajte OVDJE.