Brokeri protiv Vojvodine imali +10, pa se zaledili na -31

Autor: KK Vrijednosnice Osijek Photo: ABA league j.t.d./Dragana Stjepanović

ABA 2 liga

Novi poraz doživjeli su košarkaši Vrijednosnica Osijek u  ABA 2 ligi.  Na turniru u Sarajevu poraženi su od Vojvodine 92-61.

Vrijednosnice su na početku bile bolja ekipa, prvu četvrtinu su zaključili sa vodstvom od 8 poena za 18:26. U drugoj četvrtini Brokeri su dvaput imali vodstvo od 10 koševa, no ekipa Vojvodine u 18.minuti tricom Bjelice dolazi u vodstvo (38:36) te prvo poluvrijeme završava sa 43:39.

U nastavku je domaćin odigrao bolje u svim košarkaškim segmentima te zasluženo pobijedio sa velikih 92:61. Vojvodinu su predvodili Bjelica i Vučetić svaki po 17 poena, a Vrijednosnice novi Broker Stefan Simanić 11 te Topolović 10 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 15.12.2021. u 18:00 sati protiv HKK Široki u sklopu ABA 2 Lige.

KK Vojvodina - KK Vrijednosnice Osijek 92:61 (18:26, 25:13, 28:7, 21:15)

Vojvodina: Kočić, Banjac 3, Beslać 7, Nedeljkov 6, Bjelica 17, Mirotić 2, Rakićević 12, Vučetić 17, Neal 7, Zarić 8, Stanojević 6, Ljubičić 7
Vrijednosnice: Makoi 8, Lisica 7, Dugandžić, Grušanović 3, Tomljenović, Špehar, Porobić 9, Kuany 8, Bošnjak 5, Simanić 11, Topolović 10