Hrvatska
Diadora i Amfora u ligu krenuli uvjerljivim pobjedama

Diadora i Amfora u ligu krenuli uvjerljivim pobjedama

Autor: Z.D. Photo: KK Diadora

Druga liga Jug

SLUŽBENO PRIOPĆENJE

DRUGA MUŠKA LIGA - JUG

I. KOLO

Na temelju odigranih utakmica, primljenih originalnih zapisnika i izvješća opunomoćenika, donose se slijedeće odluke:

Registriraju se utakmice kako slijedi:

2. KK “DOŠK”      -            KK “CETINA”   77:73       (17:31;16:17;20:8;24:17)

    Prvi sudac:         Fante Bralić             - Šibenik

    Sudac:                Petar Pepur             - Kaštel Stari

    Sudac:                 Ante Pepur              - Kaštel Stari

    Opunomoćenik:    Damir Basarić          - Split

    KK “DOŠK”: Vlaić J. 3, Junaković 1, Goreta 15, Vlaić N., Vlaić A. 14, Pekas 16, Štingl, Abramac 8,

    Dujić, Malenica 20.

    KK „Cetina“: Šipić, Boban 34, Žuro 4, Šipić Buno 18, Roguljić, Vukas 5, Matić, Šipić Branko 3,

    Jagnjić 9, Grizelj.

3. KK “SOLIN”-  OKK “D.PETROVIĆ” Općina Primošten    100:88 

                                                                        (26:23;16:20;28:28;30:17)

   Prvi sudac:           Ivan Čorkalo                 - Split

    Sudac:                 Hrvoje Čondić Begov - Split

    Sudac:                 Albert Cakaj                - Split

    Opunomoćenik:    Željko Nikolić                - Split

    KK “Solin”: Vidović, Vuković 6, Kunac, Udovičić, Barišić 12, Jukić 3, Šakota 21, Jukić 20,

    Sirišćević 22, Šamadan 11, Duvnjak, Jurčević 5.

    OKK „Dražen Petrović“ Općina Primošten: Pleadin 30, Klarin 11, Živković 19, Škugor, Topić,

    Ivan Bobek, Lapić 11, Pulić, Brajković, Šarić 5, Antić 12.

4. KK “AMFORA” -  KK “PET BUNARA”  89:60 (13:23;28:13;25:06;23:18)

    Prvi sudac:         Josip Strikić             - Split

    Sudac:                Luka Pribisalić          - Split

    Sudac:                 Mario Koharević       - Split

    Opunomoćenik:    Damir Basarić          - Split

    KK “Amfora”: Božek 21,Sarač 6, Morris 17,Pribisalić 2, Klepo 8, Batistitić 5, Radalj 2, Tomić Ferić 7,

    Bokšić 12, Šimić 3, Selak 2, Han 4.

    KK „Pet Bunara“: Klarić 5, Lukić 3, Viduka, Sikirić 13, Bilokapić 2, Zagoršak 3, Maraš, Modrić 3,

    Gladović, Obradović 13, Karamarko 17, Njegovan 1.

5. KK “DIADORA”- KK “TROGIR” 98:67 (25:17;25:9;20:18;28:23)

    Prvi sudac:         Nevene Jurjević       - Zadar

    Sudac:                Mateo Matov            - Zadar

    Sudac:                 Filip Rumora            - Zadar

    Opunomoćenik:    Vedran Frakin          - Zadar

    KK “Diadora”: Bašić 8, Barbaroša 18, Segarić 13, Kabić 3, Marin, Zrilić 4, Grbić 5, Franov 4,

    Butić 18, Marčev 12. Bauer 11, Vidaić 2.

    KK „Trogir“: Čosić 12, Pleština 4, Barač 10, Mikulić 13, Klepo, Topić 5, Pupačić, Rilov 4, Brkljačić 7,

    Sirotković 6, Ševo, Topić L.6.

6. KK “SUKOŠAN”  -  KK “SPLIT” 93:68  (22:16;23:14;22:17;26:21)   

    Prvi sudac:         Josip Modrić             - Zadar

     Sudac:               Frane Banović          - Zadar

     Sudac:                Hrvoje Raspović       - Zadar

     Opunomoćenik:   Davor Modrić           - Zadar

     KK “Sukošan”: Ninčević 2, Pavić 23, Brković, Nadinić 2, Knežević 21, Dević 8, Bašić 23,

     Peljušić 2, Vezilj 10, Grdović, Vanjak 2, Dijan.

     KK „Split“: Bulić, Štambuk 19, Mamić 3, Bulić, Alfirević 9, Šantić 15, Lisica T. 9, Tomić,

     Lisica D. 7, Dubravčić 4, Prug 2, Botica.

            TABLICA DRUGE MUŠKE LIGE „JUG“ (u konkurenciji)

1.

KK «DIADORA»

1

1

0

    98

:

   67

2


2.

KK «AMFORA»

1

1

0

89

:

   60

2


3.

KK «DOŠK»

1

1

0

77

:

    73

2


4.

KK «CETINA»

1

0

 1

73

:

   77

1


5.

KK «PET BUNARA»

1

0

1

60

:

    89

1


6.

KK «TROGIR»

1

0

1

67

:

    98

1


7.

KK «MISLAV»

0

0

0

0

:

     0

0


    8.

KK «SOLIN»

0

0

 0

0

:

0

        0

9.

KK «SUKOŠAN»

 0

0

0

:

0

0


    TABLICA DRUGE MUŠKE LIGE „JUG“ (izvan konkurencije)

1.

KK «DIADORA»

1

1

0

98

:

67

2

2.

KK «AMFORA»

1

1

0

89

:

60

2

3.

KK «SUKOŠAN»

1

1

0

    93

:

    68

2

4.

KK «SOLIN»

1

1

 0 

100

:

88

2

5.

KK «DOŠK»

1

1

0

    77

:

    73

2

6.

KK «CETINA»

1

0

1

    73

:

77

1

7.

OKK «DRAŽEN PETROVIĆ» Općina Primošten

1

0

1

88

:

100

1

8.

KK «SPLIT»

1

0

1

68

:

    93

1

9.

KK «PET BUNARA»

1

0

 1

    60

:

89

          1

10.

KK «TROGIR»

1

0

1

67

:

98

1

11.

KK «MILSAV»

0

0

0

0

:

0

0