Gorica se razgoropadila i uvjerljivom pobjedom izašla iz rezultatske krize

Autor: KK Dinamo Zagreb Photo: KK Dinamo Zagreb

Buđenje

U 10. kolu HT Premijer lige Dinamo je izgubio na svom parketu od Gorice rezultatom 51-71.

U prvome poluvremenu gledali smo jako loš šuterski i energetski Dinamo gdje su se gosti malo bolje snašli te se na odmor odlazi sa rezultatom 25- 32.

Kada zabijete u 20 minuta 25 koševa to znači da ne možete računati na nekakav sretan završetak, no ni gosti nisu puno bolje šutirali pa su domaćini vidjeli tračak nade za drugi dio.

U drugom poluvremenu krenula je i navijačka podrška s tribine, ali danas jednostavno nije bio Dinamov dan.

Gosti su malo po malo povećavali prednost te su u jednom trenutku došli na 15 razlike za koje Dinamo više nije imao snage da ju sustigne. Na kraju zaslužena pobjeda Gorice 51-71.