Dinamo 'ruši' sve pred sobom

Autor: Krešimir Galić Photo: KK Dinamo

Nakon osvojenog Kupa regije Centar, Dinamo nastavlja svoj pohod kroz Prvu mušku ligu.

Dinamo je u utakmici 3. kola Prve muške lige nadigrao Jazine 96:68 i zadržao pobjednički niz na početku sezone.

Gosti su do odmora imali kakvu takvu nadu (43:35), ali otvaranje treće četvrtine riješilo je sve dvojbe. Serijom 11:0 Hrvoje Garafolić, David Ušić i Luka Cvitanović su odveli Dinamo na +19 (54:35).

Cvitanović je predvodio Dinamo s 24 poena, a Garafolić i Ušić su dodali po 17. Kod Jazina najviše je ubacio Krševan Klarica (12).

”Utakmica s dva različita poluvremena u kojem su u prvom Jazine igrale svoju karakterističnu igru s brzinom i agresivnošću. U drugom poluvremenu smo ušli čvršće, agresivnije i kvalitetnije s više komunikacije i na kraju lagano završili utakmicu. Čestitam i Jazinama koje su s ovom mladom ekipom na dobrom putu”, kazao je trener Dinama Milan Ličina.

Trener Jazina Marko Selin je rekao:

“Čestitke Dinamu na zasluženoj pobjedi. Mi smo odigrali onoliko koliko možemo u ovome trenutku. Mlada smo momčad. Drago mi je da se nismo predavali do samoga kraja. Idemo dalje! Mi imamo svoje bitke, a Dinamo svoje”.