Eurokup: Miller promašio za pobjedu

Peti poraz Partizana na svom parketu.

Ni u petoj utakmici Eurokupa pred svojom publikom Partizan NIS nije uspio ostariti pobjedu.

Crno bijeli su poraženi od Limogesa 98:101  (20:19, 31:23, 25:34, 22:25) i te će ovogodišnju europsku kampanju najvjerojatnije završiti omjerom 1/9 jer u posljednjem kolu gostuju kod Lokomotiva.

Odlično je Partizan odigrao prvo poluvrijeme i na krilima odličnog šuta za tri (7:9) došao do osjetne prednosti (51:42) nakon 20 minta igre.

U drugom poluvremenu su i gosti počeli pogađati dok su postotci Partizana pali, dovoljno da Limoges sustigne protivnika koji je posljednjupriliku prokockao četiri sekunde prije kraja kada je Miller promašio polaganje pri rezultatu 99:98 za Francuze koji su kontrom zaključili susret.

Kao po običaju kod Partizana najbolji su bili Nigel Williams Goss s 28 poena i 11 asistencija i Patrick Miller koji je dodao 26 poena.

Kenny Hayes s 22 poena i Josh Carter sa 17 poena i 8 skokova su bili najbolji kod Limogesa.