Karpoš ili MZT - odlučit će majstorica

Karpoš Sokoli je izjednačio rezultat finalne serije doigravanja za naslov prvaka Makedonije protiv MZT-a na 2-2.

U četvrtoj utakmici Karpoš je pobijedio 86-78 predvođen Perryjem (24) te Labovićem i Hrvatom Dominikom Mavrom (po 11 poena). U drugoj četvrtini domaćini su se odvojili na 56-39. Nazorov MZT otvorio je drugo poluvrijeme serijom 8-0 te nastavio s pokušajima sustizanja zaostatka. Neuspješno!

Tako će o prvaku odlučiti peta utakmica zanimljiva i hrvatskim zaljubljenicima u košarku jer se na jednoj strani (MZT) nalaze Ante Nazor i Jure Lalić, a na drugoj (Karpoš Sokoli) Dominik Mavra. Član Karpoša je i Zoran Vrkić koji već neko vrijeme pauzira zbog ozbiljnije ozljede. Karpoš Sokoli – MZT Skopje Aerodrom 86:78 (26:25, 30:14, 9:22, 21:17;Perry 24, Labović and Mavra 11 | Sinovec and Mijatović 17.