Kup Krešmira Ćosića: Gorica preko Sesveta do 2. kruga

U utakmici 1.kruga Kupa Krešimira Ćosića prvoligaš Gorica je nadigrala drugoligaša Sesvete 110:64.

U utakmici 1.kruga Kupa Krešimira Ćosića prvoligaš Gorica je nadigrala drugoligaša Sesvete 110:64. Goričani su već u prvoj četvrtini napravili prednost (27:13), a na poluvremenu imali 20 razlike (57:37). U nastavku susreta prednost je samo rasla, a u završnici trener Sesveta Tomislav Vouk priliku je dao igračima koji manje igraju što su domaćini iskoristili i u posljednjih pet minuta serijom 20:2 upisali i više nego uvjerljivu pobjedu.

Goricu su predvodili Ivan Papac (21), Ljubo Prgomet (20), Ivan Ćubela (19), a Ivan Majcunić je dodao 18. Kod Sesveta Dario Papak je ubacio 17, a Nikola Raguž 13 poena.

Statistika utakmice

Gorica će u II.krugu igrati s boljim iz susreta Grafičar – Pula 1981, a Sesvete se okreću nastavku Druge lige gdje ih u nedjelju očekuje domaći susret protiv Agens Universa.