Mijić i Baran predvodili Agrodalm do pobjede u Karlovcu

Autor: Basketball.hr

Pokvarili Gašparovićev debi pred domaćom publikom.

U 10. kolu Prve muške lige Agrodalm je slavio u Karlovcu kod Šanac Karlovca 83-90

Domaćini su dočekali Agrodalm s novim trenerom Gašparovićem na klupi koji je u svom drugom nastupu imao premijeru pred domćim navijačima.

Agrodalm je počeo utakmicu s niskom postavom želeći odmah od početka nametnuti visoki ritam, a to je i urodilo plodom jer su gosti otvorili susret serijom 7:0! Visokim ritmom Agrodalm je u sedmoj minuti već i na 12 razlike s 22:10 zahvaljujući preciznom Baranu i Ribariću.

I druga četvrtina prolazi u nadmoći gostiju, a prednost koja je narasla i do 14 razlike je Karlovac uspio ipak do odmora smanjiti na 10 razlike zahvaljujući tricama Kraljića.

Odmah nakon odmora gosti su se razmahali u napadu te u kratkom periodu odlaze i na najvećih 62:42!

Karlovac do kraja utakmice pronalazi rješenja za odličnu obranu Agrodalma te se tricama Josipovića i Češkovića primaknuo na 66:76  u 34 minuti susreta. Više od toga Karlovčani nisu mogli pa Agrodalm na kraju bez napetosti slavi rezultatom 90:83!

Agrodalm su do pobjede predvodili Mijić s 25 koševa i Baran s 17 koševa, a značajan obrambeni doprinos je dao i Ceraj nakon povratka s putovanja iz Vijetnama.

Kod Karlovca najbolji Češković s 23 koša te Kraljić s 22 koša.