Nakon uvjerljive pobjede protiv Ribole Trninić najavio Zadar: Ako se otvori prilika, uzeti ju...

Cedevita Junior je i dalje neporažena u ovoj sezoni.

I u nastavku sezone Cedevita Junior je nastavila s uvjerljivim pobjedama. U Domu košarke nadigrala je ekipu Ribola Kaštela 105:70 u susretu  gdje su gosti samo prve tri minute držali rezultatski priključak. Predvođeni Šabićem, Ogrizovićem i Jacovićem domaćini su na startu poveli 19:7, a uz 8 poena Svena Smajlagića (2 trice) nakon prve četvrtine bilo je 14 razlike (32:18).

U drugoj četvrtini razigrali su se Renato Serdarušić i Stipe Krstanović pa je momčad Marka Trninića stigla do 29 razlike (54:25). Nastavak susreta prošao je u rutinskom odrađivanju ovog susreta od strane CJ koju su predvodili Smajlagić (19), Matej Bošnjak (18p, 9 sk) i Krstanović 14. Kod gostiju Lovre Tvrdić je ubacio 13, a Frane Marasović i Mario Krešić po 11.

“Od početka smo nametnuli agresivnost, brzi stil igre, bili dominantni. Prvo poluvrijeme jako dobro. Cijelu smo utakmicu uspjeli zadržati tu razinu a pred kraj je zbog velike razlike došlo do malog opuštanja. Sve u svemu još jedna timska pobjeda, timska igra u obrani, zadovoljan sam protokom lopte u napadu i čestitke momcima, na ovaj način moramo nastaviti dalje..kaže trener CJ Marko Trninić koji se osvrnuo i na dolazak Zadra u srijedu u susretu osmine finala Kupa Krešimira Ćosića

“Trudit ćemo se ostati neporaženi i dalje bez obzira koliko će to biti teško. Pogotovo jer nam u utorak dolazi Zadar, ekipa koja je dva ranga iznad nas. To nam je velika prilika da pokažemo što smo radili, da pokažemo svoj potencijal makar smo svjesni da su oni u toj utakmici favoriti. Za nas je veliki uspjeh ulaz u 16 najboljih u Kupu Kreše Ćosića a protiv Zadra ćemo pokušati pružiti što bolji otpor i naravno ako se otvori prilika za nešto više to i uzeti.”..prenosi KK Cedevita Junior