Nova pobjeda DepoLink Škrljeva u Sloveniji; Gunjina 27, Konjević 20

Autor: A.T. Photo: KK Depolink Škljevo

+19

U trećoj pripremnoj utakmici KK DepoLink Škrljevo je pobijedio u Ilirskoj Bistrici domaćina KK Plama Pur rezultatom 74:93.

Prošlogodišnji hit Slovenske druge lige Plama Pur ugostila je DepoLink Škrljevo u utakmici koja se prelomila u trećoj četvrtini. Odlični i čvrsti domaćini držali su minimalno vodstvo tijekom prvog poluvremena da bi se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 43:43.

U trećoj četvrtini Škrljevo predvođeno Gunjinom i Konjevićem te ukradenim loptama i kontrama mladog Cetine postiže prednost od 17 razlike (55:72) na kraju 3.četvrtine)  te se upravo ta treća četvrtina pokazala presudnom.

Odlična pripremna utakmica koja je odigrana bez bolesnog Ćošića i oporavljenika Šljivariće protiv čvrstih Slovenaca koji i ove sezone napadaju ulazak u Prvu slovensku ligu predvođeni trenerom Sašom Ožboltom...

Plama Pur – DepoLInk Škrljevo 74:93  (19:18, 24:25, 12:29, 19:22)

DepoLink Škrljevo: Brocić 10, Cetina 16, Kotrulja 4, Gunjina 27, Salopek, Konjević 20, Miljković 6, Rajković 2, Legac, Bošnjak 8.