Partizan prošetao Srijemskom Mitrovicom

Dominacija stranaca na obje strane.

Bili su zabrinuti navijači Partizana nakon dva uzastopna poraza na domaćem parketu jer nisu bili sigurni kako će se ishodi tih utakmica odraziti na igru njihovih ljubimaca u ogledu s Mega Bemaxom u Srijemskoj Mitrovici.

Njihova zabrinutost bila je opravdana samo u prvih 10 minuta koje je Mega riješila u svoju korist 23:21.

Tricom Marinkovića nakon 40 sekundi igre u 2/4 Partizan je došao do prednosti od 3 poena (26:23) koju je do kraja poluvremena povećao do 51:44. Posebno se u istakao Marinković sa 17 poena od toga 4 trice iz 5 pokušaja.

Nije Megi puno pomogla činjenica da su imali čak 12 napadačkih skokova jer su domaći bili ekstremno neefikasni sa svih pozicija.

Zaprijetila je Mega početkom drugog poluvremena i prišla na 4 poena zaostatka, ali nakon dobra sekvenca Gavrilovića i Millera momčad Miroslava Nikolića odlazi na 72:56 minutu prije kraja 3/4 koja završava rezultatom 73:60 ze crno-bijele.

Nastavio je Partizan u istom ritmu te je nakon dvije i pol minute igre u posljednjoj četvrtini imao 17 poena prednosti (89:62) koju je bez problema održao do kraja.

Mega Bemax-Partizan    89:102   (23:21, 21:30, 16:22,29:29)

U redovim domaćih dobar je bio dvojac Enis- Bitadze. Amerikanac je postigao 26 poena i 6 skokova dok je Gruzijac na svojih 19 poena dodao i 10 skokova od čega 7 napadačkih.

Kod Partizana ponovo je najbolji bio dvojac Amerikanaca. Goss je ubacio 23 uz 10 asistencija a Miller je u pobjedu svog tima ugradio 16 poena 5 asistencija i 6 skokova. Marinković je utakmicu završio na 22 poena.  Najbolju utakmicu u sezoni odigrao je Veličković sa 16 poena i 11 skokova.