Poraz Bosca u Virju, Sesarova Gorica prošetala kroz Borovo

12. kolo Prve muške lige.

Utakmicama 12.kola krenuo je drugi dio Prve muške lige. Bosco je na gostovanju kod Podravca u Virju doživio treći ovosezonski poraz. Domaćini su slavili 92:86 u utakmici u kojoj je Podravac u završnici prvog poluvremena imao 17 razlike (48:31), a Bosco je preko Gilberta, Ljubičića i Perkovića na isteku treće četvrtine imao prednost 67:63. Vodila je momčad Matije Brkljačića 75:73 na pet minuta do kraja, a tada je Podravac preko Dejana Krajinovića stigao do prednosti 80:75 koju nije ispustio do kraja susreta.

Stefan Zadravec (33) i Ivan Šiprak (19) su predvodili Podravac, a kod Bosca Ivan Perković je ubacio 27, Dominik Gilbert 21 (15sk), a Krešimir Ljubičić 14 (11sk).

Kvarner 2010 je bio bolji od KK Šanac Karlovca 93-74 (statistika), Rudeš od Grafičara 87-69 (statistika), dok je Gorica na gostovanju kod Borova stigla do svoje 12. objede 74-99 (statistika). Agrodalm je teškom mukom pobijedio Pulu 61-59 (statistika).