Poraz Vrijednosnica u prvom nastupu u ABA 2 ligi

Autor: Basketball.hr/ KK Vrijednosnice Osijek Photo: ABA League 2/Dragana Stjepanović

Prošlogodišnji finalisti su bili bolji.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek  danas su na Zlatiboru izgubili prvu utakmicu u sklopu ABA 2 Lige od ekipe Spars iz Sarajeva.

Prošlogodišnji finalisti ABA 2 Lige vodili su veći dio utakmice, Brokeri su se prvo poluvrijeme dobro držali, nisu dozvolili ekipi Sparsa da ostvari veću prednost.

U trećoj četvrtini Vrijednosnice su se približile protivničkoj ekipi na dva koša zaostatka, no nakon toga Brokeri su napravili velik broj pogrešaka u napadu i obrani te odlaze na plus 15 za rezultat 69:54.

U zadnjoj dionici Vrijednosnice su smanjile prednost Sparsa na minus osam te utakmica završava rezultatom 82:74. Ekipu Vrijednosnica predvodili su Grušanović sa 18, Makoi 15 i Topolović 13 poena, dok su protivničku ekipu Lakić sa 20 i Vrbica 19.

Osječani se vraćaju doma kako bi u četvrtak odigrali susret 5. kola HT Premijer lige protiv Furnira, da bi se do petka opet vratili na Zlatibor i odigrali utakmicu ABA 2 lige protiv Lovćena.